| Matzaa a întrebat:

Cand spuneam ca am dintii strambi ma refeream ca am un dinte care a incetat sa creasca.Si sunt putin mai ascutiti.Sunt oricum sigura ca nu o sa ma mai placa.Se uita la pozele mele si imi spune ca ma iubeste. Dar nu stiu ce sa fac pentru ca il iubesc enorrm sad Adica daca el ar avea dintii strambi nu m`ar deranja cu nimic l`as iubi oricum pentru ca nu mi-ar pasa asta.
Off.Va multumesc ca ma ajutati mereu sad

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, daca pe tine nu te-ar deranja daca el ar avea dintii strambi, atunci de ce crezi ca pe el l-ar deranja? Ti-am zis... daca te place te accepta asa cum esti, nu e cazul sa exagerezi si nici sa te subestimezi, esti frumoasa pentru. el asa cum esti si acest mic defect cred ca nici nu e notabil in fata lui;

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E absolut imposibil ca un baiat care altfel te-ar fi placut sa se razgandeasca din cauza unui defect atat de minor. Presupun ca il va gasi chiar simpatic.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă te iubeşte nu o să dea importanţă la felul cum arată dinţii tăi, gândiţi-vă oameni buni mai mult la sentimente şi lăsaţi fizicul, cine vă iubeşte, vă iubeşte aşa cum sunteţi!

| ionika17 a răspuns:

Eu nu cred ca conteaza daca unu dinte ii stramb sau a daca a incetat sa mai creasca daca te iubeste trebuie sa te acepte asa cum esti uwinkingbafta

| LoveAngel223 a răspuns:

Mai bine mai mici deoarece eu am canini lungi si ascutiti si iubitul meu imi spune Vampirica.

| un copil:x a răspuns:

Stai linistita ca faptul ca ai dintii mai strambi nu este o "piedica" in calea iubirii. Daca ii place de tine, ii place indiferent de cum arata dintii tai.Cunosc fete care au dintii urati sau strambi, dar asta nu le-a impiedicat sa aiba prietenii, iar unele au avut chiar relatii lungi, asa ca nu-ti mai face probleme, mai ales daca el iti spune ca te iubeste.:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.si eu am cam aceeasi problema.doar ca mie imi sunt putin unul peste altul.am avut pana acum iubiti. dar anul acesta nu am vrut nici de cum prieten! toti imi spun ca sunt frumoasa, ca sunt ca papusa barbie.si acum la un baiat de care imi place mie, ii place de mine si vrea sa fim impreuna. dar nu stiu. ce sa fac.ink nu ne cunoastem fata in fata doar pe internet.si tot ma intreaba cand ne intalnim.ne'am mai dat intalnire. dar am ratat eu ocazia. oricum nu mai conteaza pentru. ca mi-a spus din nou.si nah. mi'e cam frica de reactia lui.eu in curand imi pun aparat dentar ca sa imi indrept dintii. dar mi'e frica de dentist! prima oara cand am fost aaaaawwww... ce ma durut.am crezut ca nu mai poot! nu stiu ce sa fac? daca ati putea sa ma ajutati si pe mine. ce ziceti? sa risc? sa ma duc sa imi fac dintii.sa imi pun aparat dentar? merci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mataa nu iti face griji degeaba! Eu am aceeasi problema si am si iubit, adevarul e ca mi s-a mai zis dar nu prea am dat atentie acestor comentarii asa sa faci si u si daca pe tine nu tye deranjeaza defectele lui nici pe el nu ar trebui sa il deranjeze defectele tale ( daca te iubeste )

| BlondyBlue a răspuns:

(pentru. anonim) eu zic sa mergi mai bine la dentist! stii ca acum o sa te doara. dar dupa aia o sa multumesti, cand o sa vezi ce dinti frumosi o sa ai! si nu o sa iti mai fie rusine sa ai prieten! sper sa iei in seama ceea ce iti spun. ti-o spun pentru. binele tau happy si eu am fost cam in aceeasi situatie.am purtat aparat dentar, si acum ii multumesc lui Dumnezeu ca am scapat de chinurile cu care ma confruntam.(dureri de masea. s. a)

| Matzaa explică:

Va multumesc tuturor.kiss

| lolLyX a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji, dk te iubeste t iubeste asa cum esti, dar nu stiu. du-te l un dentins poate t ajuta cu ceva