| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata confuzi in legatura cu orientarea voastra sexuala? Ce ati facut? Cum ati iesit din impas?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Experiente te definesc cel mai bine, faci sex cu o fata sau cu un baiat si vezi, fetele sunt bisexuale majoritatea

| sierra1 a răspuns:

Dacă tu ești în poza de profil, nu pari confuză deloc!

| Dalmore a răspuns (pentru sierra1):

Ce legatura are felul in care arat cu ceea ce imi place?

| sierra1 a răspuns (pentru Dalmore):

1 dar nu ai răspuns, tu ești?
2 am zis: nu pari deloc confuză (nu că îți place sau nu ceva!)

| Dalmore a răspuns (pentru sierra1):

Eu sunt. De ce?

| sierra1 a răspuns (pentru Dalmore):

Să fii sănătoasă, repet a treia oară: nu pari deloc confuză

| Dalmore a răspuns (pentru sierra1):

Si cum mai exact arata sau se poarta o persoana confuza pe un site? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Dalmore):

Nu stiu, stiu doar cum arata una neconfuza

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Dalmore):

Foarte adevarat.

| mihai69 a răspuns:

Nu. Doar că mi-a trebuit cam mult timp să realizez că sunt bi și să accept asta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Pe la 14 -15 ani eram convinsa ca imi plac doar fetele nu ma atrageau deloc baietii nu mi suradea deloc ideea unei intimitati cu vreunul. Pana la 20 de ani am avut intalniri romantice numai cu fete pana cand am realizat ca sunt indragostita de un amic de al meu. Eram convinsa ca nu ma atrag deloc baietii si deodata descopeream altceva. M a intrigat ideea la inceput dar am acceptat dupa un timp ca sunt bi. Apoi iubirea cand apare nu tine cont de gen te indragostesti si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pânã în clasa a-7 a, adoram doar baietii, dar nu sexual. Cu timpul s-a schimbat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Până acum doi ani eram straight, acum sunt gay, cine știe, poate mă schimb

| anamaria82726 a răspuns:

Nu ca am avut confuzii. Eu vreau o relatie cu un baiat...dar ma gandesc ca o fata poate satisface bine in pat.

| 90210 a răspuns:

Eu credeam ca sunt lesbi prin clasa a 7a pentru ca nu-mi placea niciun baiat, dar nu-mi placeau nici fete si totusi in mintea mea de clasa a 7a am zis clar daca nu-mi plac baietii din clasa sunt lesbi laughing. Pe la inceputul facultatii am zis ca sunt asexuala pentru ca tot asa nu-mi placea de nimeni. Aveam asa un crush pe un coleg, dar erau toate fetele dupa el si pentru ca aveam stima de sine la pamant m-am gandit ca oricum nu se uita la mine asa ca mai bine sa uit de el. Sincer nici nu mai stiu unde am vrut sa merg cu raspunsul asta laughing Concluzia e ca fiecare poate fi confuz. Pentru ca n-am avut prieten pana la 23 de ani pana si parintii ma intrebau daca nu cumva sunt lesbi laughing Cred ca sunt bi pentru ca mi s-ar parea interesanta o partida de sex cu alta fata, dar vreau o relatie cu un baiat. De cand sunt cu prietenul meu stiu clar ca imi plac baietii laughing dar nu as spune nu la un threesome...

| asdf2kpower a răspuns:

De când mama m-a făcut știu că vreau să dau pe Rădoi la grădiniță în clasă cu Găoz.

| sunshine19680925 a răspuns:

Sunt fata si sunt bi. Proud of it. Fa exact ceea ce te faci sa te simti bine. Nu parerile celorlalti conteaza, ci bunastarea ta.

| MarutaPopescu1993 a răspuns:

Da de foarte multe ori...nu am incercat inca cu un baiat dar sa zicem ca cu o fata da