| eurovisionfan a întrebat:

V-ati indragostit vreodata?
Povesti-ti.
Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Corynna13 a răspuns:

Pai dragostea e ca mancarea, cu ea te hranesti happy Fiecare om se indragosteste, nu o data, ci de foarte multe ori! Si a te indragosti nu inseamna sa iubesti neaparat persoana, ci sa simti mereu un gol in stomac, sa ai emotii doar cand vezi respectiva persoana. Inseamna sa zambesti si sa simti acel entuziasm specific. Bineinteles ca am fost indragostita. De foarte multe ori. Si de fiecare data altfel. Fiecare dragoste e diferita, dar nu o sa iti pot spune acum in detaliu pentru ca ar dura o vesnicie. In orice caz, fiecare om simte (sau ar trebui sa simta) emotiile despre care vorbesc. Asa e cand te indragostesti. Te simti mai in viata ca niciodata big grin

6 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Da, si cu cat e mai frumoasa iubirea, cu atat e mai oribila despartirea...
(apropo, se scrie povestitibig grin)

| Raptorz a răspuns:

A fost bine pana am vazut ca e geloasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Oho,de cate ori!
A fost frumos de fiecare data, dar si dezamagiri cu duiumu.
Te pup!

| LordCroft a răspuns:

Da m am indragostit odata. pfaii ceva de necrezut. era cea mai frumoasa. culoare unica, garda lasata, doua usi, motor 2.0 turbo... ce sa mai cea mai frumoasa masina opel astra bertone.

| TTTeofiLLL a răspuns:

M-am indragostit de foarte multe ori,cand pierdeam o dragoste imi cautam alta parca nu pot sa traiesc fara ea,totusi am reusit si o relatiea fost bine,dar cum eu sunt mai rusinos nu am reusit nici macar sa o sarut, si orgoliul meu a stricat relatia, acum de curand a inceput sa imi placa de cineva dar am observat ca nu este de mine a avut iubiti cu droaia dar a avut unul care a fost mai mult timp cu el si l-a inselat, am aflat si ca fumeaza asa ca am incercat sa scap de asta, dragostea fara sens.Si acum parca simt ca o vreau inapoi pe prima mea iubita totusi a trecut cam un an si de cand ne-am cunoscut si de vorbit nu am mai vorbit cu ea decat cu saluturi si ceva de genu. Dragostea e o dilema, un labirint din care doar cei puternici ies si il dezvaluesc.

| TTTeofiLLL a răspuns (pentru TTTeofiLLL):

De cand ne-am despartit * big grin