| nestiutorul94 a întrebat:

Ati incercat durex performance? cu cat timp sa prelungit actul sexual?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Lasa sexul.invata sa scrii! S-A...

| Allexis a răspuns:

Nu prezervativele prelungesc actul sexual, ci experienta pe care o ai in materie de sex. Iar la cei 17 ani ai tai, nu e cazul sa discutam despre experienta. Poti sa iti pui si o soseta de lana pe penis, tot atata o sa rezisti.

| Villy100 a răspuns (pentru Allexis):

Allexis, prezervativele durex perfoma contin un anestezic local slab - benzocaina, care folosit intr-o concentratie mica duce la imbunatatirea actului sexual. Deci, spre informarea ta, unele prezervative chiar prelungesc actul sexual.

| Allex7 a răspuns:

Cum spune si foxi pune mana pe carte sa ai parte acum nu am venit aici sa te critic dar macar un pic de romana...
Cauta pe google laughing bafta la cautat

| nestiutorul94 explică:

Mda. eu am intrebat ceva, daca nu stiati sa-mi raspundeti, nu trebuia sa va pierdeti timpul ca sa-mi criticati o greseala gramaticala. by the way am incercat durex performance si s-a dublat perioada actului sexual.