| forever4u a întrebat:

Ati innebunit cu "Ziua indragostitilor":-|. E o zi ca oricare alta.winking. Adica nu cred ca trebuie sa fie o zi speciala pentru ai lua un cadou iubitului/iubitei.winking

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Nici daca as fi indragostita nu as considera-o o zi speciala.

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Exact... in plus noi nu suntem catolici. ma si intreba un coleg ce sa.i ia prietenei ca se stiu de o saptamana si nu stie ce sa.i ia rolling on the floor se simte obligatrolling on the floor

| forever4u explică (pentru Th3AbSinTh3):

rolling on the floorsi tu ce i.ai zislaughing?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru forever4u):

Sa ma lase.n pace... laughing

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai prieten de vorbesti asa.

| forever4u explică (pentru darrio2007):

Exact,nu am.Dar consider aceea zi ca oricare alta, nu e nimic deosebit la eawinking.

| darrio2007 a răspuns (pentru forever4u):

Poate ai dreptate.Totusi indragosteste-te.La anul nu va mai fi la fel.Cu ziua asta de maine.

| forever4u explică (pentru darrio2007):

O sa incerc sa ma indragostesc.happyMersi pentru sfat.

| darrio2007 a răspuns (pentru forever4u):

Iti doresc succes.

| forever4u explică (pentru darrio2007):

Mersi la fel.

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Te-as lua de nevasta pentru ca gandesti si ai zis asta. laughing

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Pentru tine nu e o zi speciala pentru ca nu esti indragostita.

| forever4u explică (pentru Laurentiu_4547):

Chiar daca as fi indragostita, tot nu o consider o zi speciala deoarece acea zi a indragostitilor nu ar fi una singura ar fi mai multe.Pentru ca eu consider ca daca esti indragostit nu trebuie neaparat sa fie o zi speciala pentru ai da un cadou persoanei iubite.winking

| Nolkyz a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Nici daca as fi indragostita nu as considera-o o zi speciala.