| Xonia a întrebat:

Ati inselat vreodata? V-ati gandit sa faceti asta?big grin

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu! Si nu ti-as recomanda. Este ca un pacat. Oamenii care iubesc si gandesc cu cap(cel de sus ) nu ar face niciodata asa ceva.winking

| mihaelaa18 a răspuns:

Nu, si nici nu voi face acest lucru niciodatahappy

| Chrisstine a răspuns:

Da! Am inselatsad Si regret si acum...

| larrii a răspuns:

Nu am inselat si nici nu am de gand. ori iubesti ori iti bati joc?

| هوراس a răspuns:

Nu aș face asta pentru că se va afla + că ar trebui să-i dai papucii dacă nu-ți mai place de ea/el

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Nu. Nu am înşelat şi nu l-aş înşela niciodată. Nu pentru că este un păcat sau ceva în gen. eu ţin la el şi m-ar strivi conştiinţa să ştiu că am făcut asta.
Îl iubesc şi faptul că sunt doar a lui mă face să mă simt bine, mă face să îl ţin aproape de mine. plus că nu am motive să fac aşa ceva. happy
Nu sunt de acord ca cineva să mă schimbe. dar atăta timp cât cineva înşală, înseamnă că nu mai este mulţumit cu ceea ce are. În momentul acela ar trebui să ia in calcul 2 variante. Una ar fi să îi dea papucii, asta ar fi un ultimatum. dacă chiar nu mai e persoana de care s-a îndrăgostit; însă fiecare ar trebui să încerce să îi sugereze persoanei de lângă el mici schimbări... mici refresh-uri. Nu sugerez o insistenţă pe subiectul acesta, dacă nu se străduie să te facă fericită. nu te merită. Nu e important să se schimbe total. asta ar însemna că nu e sigur pe felul lui de a fi, dar ar trebui totuşi să facă ceva care să menţină armonia în cuplu şi fericirea permanentă a celor doi. happy

| SpeedyRA a răspuns:

Nu am inselat si nici nu vreau sa imi insel iubita vreo data.

| ciupitzzel a răspuns:

Nu...si nu as face-o straight face.

| Nemensis a răspuns:

In momentul in care te`ai gandit sa inseli e momentul sa iti pui o intrebare in legatura cu sentimentele tale pentru iubit. Daca iubesti 2 persoane si nu sti pe care sa o alegi, atunci alege`o pe a doua, caci daca o iubeai pe prima nu ajungeai niciodata la a doua happy Johnny Deep mai spune si lucruri interesante big grin