| EuSiCuMine a întrebat:

Va-ti lovit vreodata mama? Sau va-ti gandit sa o faceti si va-ti abtinut?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hibatting eyelashes!
Nu niciodata nu am luat aceasta idee prea in serios. Este adevarat ca exista unele momente cand ma certam rau cu mama si cand facea orice ii sta in putinta ca sa ma contrazica si imi venea sa ii dau cu ceva in cap ca sa o fac sa taca odata straight face.
Bineinteles ca niciodata nu am facut`o si nu am de gand sa o fac. Mereu ma rezum la a incerca sa port o discutie calma in care sa imi exprim dorintele si punctele de vedere iar daca nu mergea incepeam sa tip si sa spumeg de nervi laughing.
Asta e.

| Kristtine a răspuns:

Da, am lovit-o dar dintr-o stare de nervozitate. Nu am vrut acum regret.big grin

| SiMpLa a răspuns:

Da am facut-o dar asta numai atunci cand se indepartase de mine nu ma mai intelegea eram in pragul disperarii si fara sa realizez s-a intamplat...regret m-am simtit groaznikkk Te sfatuiesc sa nu o faci te vei simti ca ultimul om poate chiar ca un criminal, eu cel putin asa m-am simtit.happy

| HotChoclate a răspuns:

Nu! Doamne fereste! Doar nu m-am tampit.nici urat nu imi vine sa ma uit.e prea. sweetbatting eyelashes

| karrry9999 a răspuns:

Mmana am ridicat-o la ea dar nu am dat.in schimb cand eram nervoasa ma purtam foarte urat cu ea indiferent ca vreau sau nu sa o fac cumva nu ma pot abtine la nervi insa nu ii zic in fata imi trec prin minte tot felul de chestii