| Madhu a întrebat:

Ați întâlnit persoane (fete/femei) care se gâdilă când le faceți oral sau vreți să le penetrați? Adică încep să râdă și nu reușești să le penetrezi laughing sau bărbați/băieți ce se gâdilă pe testicule când le atingi cu mâna/limba? Acest lucru de la ce poate fi? Se poate controla cu creierul? Mulțumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma gadila cand imi linge ouale de pasti dar ii zic sa treaca la trompa ca e mai sanatoasa. Pe una o gadila daca o scarpinam pe spate, alta cand o scarpinam pe brate dar nici una nu radea cand i.o bagam

| darrio2007 a răspuns:

De unde le stii? Ai patit-o?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate rada ca e prea mica...

| Madhu explică (pentru suntserios):

Nu vorbesc de alea mici ce se freacă de la 10 ani, ci de la minim 17 ani. Nu este pusă la mișto întrebarea

| suntserios a răspuns (pentru Madhu):

Nu te ai prins despre ce ziceam ca e mica nu?

| Madhu explică (pentru suntserios):

Oh, abia acum laughing dar nu are treabă cu mărimea. La oral ce e mic mă rog?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am cunoscut băieți și mai tâmpiți.

| Frank51 a răspuns:

Never ever.

| GoldenZenith a răspuns:

Ori persoanele respective sunt prea largute si simt jucaria ca pe un viermisor si le gadila, ori nu le place si gasesc ca scuza tampenia cum ca le gadila. Eu n am auzit asa ceva vreodata. Fereasca.