| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Dragi barbati/baieti, cat timp ati rezistat cel mai mult sa faceti sex oral unei femei pana a avut orgasm? happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Provocarea si obtinerea orgasmului NU depinde chiar atat de mult de timpul de actionare, ci in principal realizarea ei depinde de tehnica folosita de fiecare barbat.big grin

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fata trebuie sa fie foarte relaxata si dornica, si nu neaparat dusuita imediat inainte pentu ca nu mai are gustul specific!
Abia apoi vin si tehnica si timpul si dedicarea si stilurile.
Afectiunea, rabdarea si preludiul adecvat sunt foarte importante!
Este foarte important, de asemenea, daca ea are experienta efectiva cu oralul dinainte si cu ce rezultate! Sa nu taca, ci sa ii spuna ce si cum simte si cum ii place ceea ce i se face, ca sa fie bine!
Mare atentie, ca daca e dotata de la mama natura, s-ar putea sa si ejaculeze si sa se sperie omul si iese circ, daca crede ca e pipi, dar nu e!

| mihai69 a răspuns:

Am avut o experiență cu o tipă care spunea că ea nu a avut niciodată orgasm, iar eu m-am încăpățânat să-i spun că încă nu a avut parte de un oral ca lumea. Și iată că într-o seară, după ce a băut vreo două pahare de vin ca să-și facă curaj, a venit la mine decisă s-o facem. Și am făcut-o: am pus în practică toate tehnicile și tehnologiile cunoscute sau doar imaginate, dar abia după (cred - că nu am stat cu ceasul în mână) vreo oră și ceva, poate chiar două, a izbucnit în spasmele plăcerii.

| Butin a răspuns:

Sunt femei la care iti face placere sa le faci sex oral si poti si jumatate de ora. In schimb daca nu e ce trebuie 2, 3 minute si dupa aia schimbam

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru Butin):

In ce sens nu e ceea ce trebuie? happy

| Butin a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Depinde mult de vagin.

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru Butin):

Adica de forma lui sau de miros/gust sau ambele? happy

| Butin a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Forma conteaza pentru mine si binenteles curata.

| Justrememberwho a răspuns:

Atat cat a fost necesar.
Uneori s-a intamplat ca in mai putin de 3min fata sa termine, in alte situatii s-a intamplat sa lucrez la ea si 40min(dupa vreo 25min deja devenise nasol.)
Depinde mult de tine, la ce te gandesti in momentul acela

| PsihoSex a răspuns (pentru Justrememberwho):

Mai frate, 3-5 minute e super ok, dar 40 de minute? acolo era o mare problema, sau, scuze ti-a platit o polita. E way too much! Oricum, esti de admirat. ai avut noroc si ca ti-a placut gustul, altfel nu puteai.

| dennisbaiat a răspuns:

Aici depinde de situatia, daca vrei ca sexul oral oferit sa fie ca preludiu, faci incat sa o incalzesti foarte tare cu limbutele 5 - 10 minute apoi iti faci treaba cu ...intelegi tu. Sau daca vrei sa ii faci sex oral pana la capat nu conteaza timpul...dar in cazul meu e suficient 15 minute aprox, conteaza foarte mult cum o faci si sa ai rabdare, de ex prietena mea fost, vorbeam deschis mi-a spus clar ca partenerii precedenti nu stiau sa ii faca oral si nu e singura si cu alte fete am discutat, baietii din ziua de azi sunt foarte grabiti, ling acolo repede si gata, cred ca fetele au orgasm, eu unul am vazut ca nu e asa, fetele vor ca partenerul sa fie atent cu ce au ele mai de pret ( pasa ), eu unul ma bucur de fiecare particica din ea, o sarut la inceput ca la un french kiss, ii acord atentie in totalitate nu doar intr-un loc, niciodata nu folosesc limba tare, mereu o tin soft si la inceput dupa cateva limbute, dau si un pupic, nu are cum sa dea gres, daca fata se simte rasfatata, daca vede ca ii acorzi atenta necesara in 15 minute are si ea orgasm, iar tu ca baiat esti satisfacut ca ti-ai facut treaba bine.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru dennisbaiat):

Wow.unul care stie cum se face treabalaughing) cat e ora...ma bag si eu, evident glumesc, Bravo, ai scris frumos

| dennisbaiat a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Gluma gluma, dar zici adevarul in glumabig grin, imi lasi adresa de Facebook?

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru dennisbaiat):

Ti-am lasat-o in privat vb acolo

| dennisbaiat a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Ok, vb acolo pup