| virusmortal a întrebat:

Ati iubit vreodata da din toata inima si ati uitat acea persoana eu no pot uita numai plang da da este in inima mea dau fundita pentru deranj

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am iubit si nu o pot uita dar sunt multe medii in care imi distrag atentia, a ramas o rana in viata mea irreparabila si nimeni nu o poate vindeca

| Razvan a răspuns:

Nu.Si sincer mi se pare cam periculos jocul asta in care cel care iubeste mereu sufera cel mai mult. Poate e rau ce fac, dar prefer sa primesc iubire, sa daruiesc incredere(dozata, ca naoh go on), respect si apoi poate dupa nu stiu cat timp dragoste.Sunt precauta desi nu am absolut niciun motiv sa fiuthinking

| deviant18 a răspuns:

Eu am iubit din toata inima. si am uitat acea persoana. nu au mai ramas decat amintirile frumoase. atat ramane pana la urma. e greu si ai impresia ca viata ta nu poate fi mai rea insa stai linistit/a ca o data cu trecerea timpului ranile se vor vindeca si alta persoana va aparea in peisaj. asa ca tine minte asta: orice ce ar fi, totu o sa fie okbig grin

| andreea_9470 a răspuns:

Da, eu am iubit un baiat mai demult. am fost impreuna o vreme, iar dupa ce ne-am despartit am suferit destul de mult, parca tot la el ma gandeam, ma durea cand il vedeam cu alta fata.
dar, acum a trecut, nu mai simt nimic pentru el. am intalnit un baiat de 1000 de ori mai bun ca el in toate punctele de vedere si am ajuns sa-l iubesc din toata inima, chiar mai mult decat pe celalalt si suntem impreuna cam de 2 ani. acum ma gandesc si nici nu cred ca chestia aia ce simteam eu pentru baiatul ala a fost iubire, cred ca a fost mai mult atractie.

incearca si u sa iesi cu alte persoane, nu te inchide in casa. timpul te va ajuta. iesi, distreaza-te, intalneste-te cu prietenii tai si ai sa vezi ca o sa uiti

| chandnisharma a răspuns:

Daca ai iubit acea persoana cu adevarat nu o vei uita niciodata, intodeauna va ramane intr-un coltisor al inimii tale ascunsa, va fi o parte din inima da dar nu si din viata ta.

| RS4 a răspuns:

Nici nu ai s-o uiti niciodata! (prima iubire nu se uita), ea va ramane intr-un coltisor in sufletul tau toata viata! dar asta e, viata e nedreapta de multe ori! incearca sa treci cat mai repede peste asta. cu cat te gandesti mai mult, te macini singur(a) si numai de pierdut vei avea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am iubit un baiat dar m-am despartit de el pentru ca... de cand m-am despartit de el nu mai am liniste dar asta e tr sa trc sh peste asta