| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ati iubit vreodata pe cineva in secret?

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Da, si am crezut ca mor! Nu puteam sa-i spun din n si n motive! E groaznic sa ti se intample asa ceva, mai ales cand stii ca nu poti sa iti exteriorizezi sentimentele. Sper sa nu mai patesc asa in viata mea.

30 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu am iubit în secret. Şi sper să nu se întample. De plăcut, am plăcut pe cineva în secret si încă îl mai plac. Poate te întrebi de ce în secret. Este foarte simplu. Datorită statutului pe care îl are nu pot să îi împartăşesc sentimentele. Şi cred că asta m-a şi atras la el. Statutul.

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

De iubit nu.
adica am avut o pasiune pentru un prof, si ajunsesem obsedata dupa tot ce face.
ii invatasem orarul(stiam pe la ce clase are ore, cand vine cand pleaca), stiam multe despre el(unde sta, cu cine sta, ce muzica ii place, ce masina vrea sa-si ia, si mult mai multe), si astea pentru ca ma intelegeam foarte bine cu el.
imi inspira multa incredere, avea un aer din-ala misterios, il vedeam ca pe cel mai perfect om de pe Pamant. pur si simplu cum faceam cum nu faceam ca numai pe eli aveam in gandlaughing
odata cu vacanta de vara. o saptamana-doua la fel, ma gandeam numai la el si a treia saptamana a aparut cineva de mi-a atras atentia si mai mult.
si gata cu pasiunea mea prosteasca pentru prof.

| Rayyy a răspuns:

Normal.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da...si n-am reusit s-ai dezvalui sentimentele...sigh ( nu a meritat) puphappy

| shtephie a răspuns:

Da! Cred ca fiecare dintre noi iubim cel putin o data in viata pe cineva in secret! ESte foarte greu...happy

| madalicious a răspuns:

Da. Si inca iubesc. Deci cand il vad ca o tine pe alta in brate parca-mi cade cerul in cap, iar cand il vad si se apropie de mine incepe inima sa-mi bata asa tare ca ma mir ca nu o aude, si cand il privesc de la distanta cand il vad bucuros sau zambind, mi se taie respiratia. Deci ma simt ca o tampita, si vreau sa-i zic, toate astea, dar problema este ca am fost deja cu el si ne-am despartit din nu stiu ce motiv, si el nici nu se uita la mine, asa dezamagit e...laughing

In fine. Dar u ai iubit vreodata pe cineva in secret? happy

| smile a răspuns:

Da am iubit in secret timp de 2 ani dar i-am spus. Atunci el si a batut joc de sentimentele mele. Cu toate astea am vrut sa ramanem amici dar el mia spsus ca daca nu ma culc cu el nu vom fi amici am ales sa il uit pentru tot deauna. Nam reusit dar simt ca il voi uita in curand.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am iubit in secret. Secretele nu au ce cauta intr-o intimitate.

| pwp a răspuns:

Da

| Sapphire a răspuns:

Da. Sunt destul de multe lucruri care ma impiedica sa ii marturisesc ce simt. Ma gandesc ca poate e mai bine sa fim doar amici...
Poate ca mi-as face rau singura spunandu-i ce simt.
Poate ca l-as pierde.
Ma multumesc doar cu o relatie de prietenie...
Poate o sa imi treaca.

| Cristyn a răspuns:

Da, am iubit si eu in secret un EL...si am fost iubita de acel EL pentru ca si el simtea acelasi lucru.big grin

| Simona a răspuns:

Daaaa...(zeci de actori de prin filme)
laughing

| cucu a răspuns:

Este cea mai mare tampenie sa stiii. de unde sa stie persoana respectiva de chestia asta? si sa stii ca te iubesc se dovedeste ...de spus poate spune oricine oricui.

| DeeDee_4511 a răspuns:

Da...straight facedar pana la urma i.am "dezvaluit" sentimentele big grin.

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Daa`sad.big grin. dar pana la urma a aflat...
!`

| EstiFericitaSauTrista explică:

Ely da, dar nu inclin spre asta nu isi are rostul, de multe ori persoana nu te vede sau se face ca nu te vede.

| Sov95 a răspuns:

Da, eu o cam patesc mereu! intotdeauna mi-e frica sa-mi dezvalui sentimentele din cauza timiditatii si nu am cui sa-mi exteriorizez sentimentele. e foarte neplacut

| cataaa a răspuns:

Da :p

| Extasy a răspuns:

Da, de la gradinita pana in clasa a8a tongue

| Cori_7775 a răspuns:

Da, am iubit si poate si acum iubesc...
Cred ca nu ar fi rau daca ne-ai spune si tu daca ai iubit vreodata pe cineva in secret. happy

| MrBlueEnergy a răspuns:

Da. E un sentiment care iti taie respiratia. Tocmai pentru ca nu-l poti exterioriza. Acum depinde fata de cine e secretul. Daca stiti de dragostea asta doar tu si ea e bine ca macar va intalniti in secret si va exteriorizati, dar daca nu stie nimeni altcineva de dragostea asta decat tu ar fi cazul sa iei masuri. Adica sa i spui. Crede-ma, nu ai nimic de pierdut.

| BitchImfabulous a răspuns:

Da 1 data pana acumcrying(( si sper sa nu mai patesc... e foarte naspacryingsa nu iti poti exprima sentimentelecrying

| Helene a răspuns:

Da fac asta acum!
Si nu vreau sa imi arat sentimentele pentru ca este prea devreme, nu il cunosc bine, o sa imi fac o imagine proasta.Sunt multe motive, dar totusi nu renunt si poate o sa castig intr'un sfarsit!

| elena17pb a răspuns:

De prea multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atat de greu si dureros sa suferi din dragoste si mai ales o dragoste neimpartasita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai amintit de un citat: "Dragostea este asemenea tusei: nu poate fii ascunsa". Am crezu ca iubesc in secret. De fapt, el stia ce simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.pe Eva Mendez dar nu i-am zis niciodata

| Mambojamboo a răspuns:

Da, dar noroc cu messu, acolo i-am dezvaluit eu sentimentele mele tongue

| SexyGirl32 a răspuns:

Da
sa stii ca e foarte greu sa iubesti in secret
pentru ca nu-l/n-o poti avea mereu langa tine