| AnaMariutza a întrebat:

Ati iubit vreodata? big grin

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Pot spune ca am avut o obsesie pentru cineva, dar in niciun caz nu a fost dragoste. Ma fascina mai mult persoana in sine decat ideea de a avea o relatie cu aceasta.

| EyeCandy a răspuns:

Eu zic că da, dar nu sunt sigură că a fost iubire adevărată.

| positivity a răspuns:

A iubi este un sentiment special. Iar eu, sincer, am încercat să iubesc, însă nu am găsit persoana potrivită pentru a-i acorda toată atenția mea.
A îți plăcea de cineva e una, a iubi pe cineva e alta. Iar iubirea e un sentiment mult prea complex pentru mine!

| drogh a răspuns:

Da. Cand am facut-o, am facut-o din toata inima si uneori mi-am dat seama ca am gresit si ca a fost cea mai mare prostie a mea, o greseala eterna, dar am uitat-o cu trecerea timpului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da.

| BubbleWhitee a răspuns:

Da,dar regret persoana oh go on.

| justmebi a răspuns:

Da, si cred ca a fost cea mai mare greseala pe care am facut-o happy