| DeXz2010 a întrebat:

Ai iubit vreodata?
cum e?

Răspuns Câştigător
| caterinasmile a răspuns:

Eu una iubesc si e unul dintre cele mai frumoase sentimente. Iubesc un baiat ce merita dragostea mea. Ma simt in siguranta cu el, fericita, iar atunci cand am o problema imi este aproape. E un sentiment destul de greu de explicat. De multe ori plang de fericire pentru ca ma simt cu adevarat iubita. Nu stiu, e cu adevarat special.
:*

17 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da am iubit...totul este frumos cand si aceea persoana este langa tine, cand te asculta, cand te face sa zambesti, te simti implinit si fericit si simti ca numai ai nevoie de nimic.Insa uneori daca aceea persoana pleaca de langa tine nu iti ramane decat un mare gol si o rana in suflet care greu se va vindeca.

| madyddd a răspuns:

Dahappy,insa sincer am ramas cu un gust amar dupa prima mea iubire care a venit si cu prima si singura deceptie in dragoste...

| Roxana121 a răspuns:

E frumos sa iubesti si sa fii iubit, e cel mai frumos sentiment care poate exista.

| unknownn a răspuns:

Inca nu, si nici nu cred ca o sa iubesc vreodatawinking

| Pufffx a răspuns:

Frumos.

| neutrino a răspuns:

Numai un artist poate descrie o astfel de stare.

| Azµre a răspuns:

Este o întrebare prostească!
Un răspuns universal nu ai să găsești! Fiecare iubește în felul lui, primește și simte în felul lui iubirea!

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,e foarte fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti in stomacul tau niste fluturasi, te topesti toata cand il vezi, dar daca il vezi cu alta "ti se taie respiratia".

| blueheart a răspuns:

Hei! Da.Am iubit si iubesc. Iubirea nu are nevoie de cuvinte.O simti,o traiesti si atat.
Iubirea este simtita diferit de oameni pentru ca unii iubesc cu adevarat,se implica,se daruiesc total, altii mai putin iar altii deloc.
Cum este cand iubesti? Frumos, special, este magie cand esti iubit si iubesti. Trist, dureros cand doar tu iubesti.

| Wehes a răspuns:

Da, de multe ori.
Cea mai lunga relatie, in care sunt si acum ( 2 ani ), cum e...Cand vezi persoana iubita scapi de starea proasta pe care o ai ( daca o ai ) si iti face ziua mai fericita.

| Ƨirenia a răspuns:

Da...si inca o fac.
Nu e asa fain: simti gelozie...(cazul meu)
Iar dupa ce nu mai ai acea persoana langa tine, devine si mai nasol.

| Mozurov a răspuns:

Este cel mai frumos sentiment.Doar cand o vezi pe persoana iubita simti cum iti sta inima in loc.

| Mozurov a răspuns:

Intrebarea mea e:de ce intrebi aici asta? Tu nu ai iubit?

| BlackDice a răspuns:

Este un sentiment care te poate duce la cele doua extremitati, adica de la iubire poti ajunge la suferinta! deci dragostea este ca si in viata, un risc!

| KoZzZ a răspuns:

Eu una iubesc si e unul dintre cele mai frumoase sentimente. Iubesc un baiat ce merita dragostea mea. Ma simt in siguranta cu el, fericita, iar atunci cand am o problema imi este aproape. E un sentiment destul de greu de explicat. De multe ori plang de fericire pentru ca ma simt cu adevarat iubita. Nu stiu, e cu adevarat special.

| caterinasmile a răspuns (pentru KoZzZ):

De ce mi'ai copiat raspunsul laughing