| croissant a întrebat:

Ati iubit vreodata pe cineva in secret? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă am iubit, a fost doar ceva peste simpatie.
Din clasa a șaptea până în a noua, și de abia de ceva timp încoace am reușit să nu mă mai mint singură. L-am plăcut mult de tot, iar el nu a aflat niciodată. Motiv: timiditate și greutatea de a putea ține o conversație. Am fost timidă mereu.
Dacă te referi la a iubi pe cineva ferit de ochii lumii, nu, niciodată.

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cum adica sa iubesc in secret? N-ai cum ba tati. Poate sa simpatizezi...

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Da. datorita timiditati, si de a nu fi respins/a

| Justmeee a răspuns:

Mda...am iubit si iubesc cu patima pe colegul meu de banca care-mi este si cel mai bun prieten. Si da, in secret, pentru ca nu vreau sa stric o prietenie asa frumoasahappy

| RAY a răspuns:

Da,dar e trecut conteaza viitorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timiditate, fraierime cat cuprinde. Regrete eterne dupa multi ani! Atunci credeam ca nu o merit sau ca nu sunt destul de... nu stiu cum pentru ea. Nu ai incredere in tine si nici curaj cateodata!
Dupa multi ani te trezesti si iti spui "sunt timid, dar ma tratez", pui un pas in fata celuilalt si treci prin viata!

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Da am iubit. Si nu numai odata.De mai multe ori. Cand iubesti pe cineva in secret, inseamna ca ti-i frica sa fii respins de ea, si esti prea timid sa-i spui ce simti pentru acea persoana.

| GoddessMaui a răspuns:

Da, iubesc in secret si voi iubi mereu in secret.

| abNb a răspuns:

Nu ai de ce sa iubesti pe nimeni in secret! Pur si simplu nu are rost! Mai bine i-ai spune ca il placi/o placi si atunci nu vei mai trai cu nici un stres!

| hurricaneX a răspuns:

Depinde, poate sa fie din frica sau din lipsa de curaj.

| amena a răspuns:

Da, am iubit si inca mai iubesc. motivul pentru care nu ii spun? stiu.este timiditatea, frica ca o sa stric o amicitie perfecta. as vrea sa ii spun, dar nu imi gasesc cuvintele perfect. ai putea sa ma ajuti?batting eyelashes as ramane datoare big grin