| mada001 a întrebat:

Am si eu o curiozitate...Ati patit vreodata sa intrati intr-o relatie cu o persoana care este indragostita de voi, dar voi nu? V-ati atasat in timp de ea si ati ajuns chiar sa o iubiti?:d Fundita

Răspuns Câştigător
| rikkimady16 a răspuns:

Da si nu. a devenit mai urat dupa ce am intrat in relatie. simteam ca nu il mai suport si dupa o luna s-a terminat totul. de atunci ma macina gandul ca mi-am batut joc de cineva si a fost chiar urat.
daca esti in situatia asta sa stii ca nu o sa mearta, cel putin la mine nu a mers. big grin

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Din pacate, da. Nici nu stiu de ce m-am bagat intr-o asa relatie in primul rand (de fapt, am avut un motiv, insa nu se merita). El era mult prea obsedat de mine si imi dadea prea multa atentie, abia puteam sa petrec o ora fara sa intervina si el (prin mesaje, telefoane, nu neaparat prezenta fizica), iar la un moment dat, mi-a ajuns si am pus capat. Oricum, el era constient in tot acel timp ca eu nu tin la el si tot spera ca o sa se intample asta, odata cu trecerea vremii, insa nu s-a intamplat.

| neutrino a răspuns:

Poate ca mai este valabil in filmele proaste. In primul rand ca iti bati joc de tine.

| Yasmin875 a răspuns:

Da,acum doi ani mi s-a intamplat.batting eyelashes

| MaskOfSanity a răspuns:

Mi-ar fi groază de o relaţie gen. Şansele să mă ataşez aşa de tare de cineva, ştiind ce simte pentru mine, sunt minime.