| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata, atunci cand esti atras de cineva si vi se intalnesc privirile, sa va excitati? Sa simtiti avea scanteie?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am simtit o stare buna in mijlocul plamaniilor si ma simteam bine, daca faceam sex in perioada aia imi eliberam cativa litri de lapte fierbinte

| Andrei258 a răspuns (pentru mgtow):

Bună rău asta cu laptele fierninte

| SG1995 a răspuns:

Nu, da mi s-a întâmplat să dansez cu una și să fiu al naibi de excitat, tipa avea corp de balerină și vreo 50-60 de ani.

| Plato a răspuns:

"Excitati" e... ciudat spus.
"Scanteia" e una si excitarea e cu totul altceva.

| WaterDrop a răspuns:

De obicei mi se intareste parul pe spate, am schimbat trei tricouri pana acum. Evit sa ma mai uit in ochii lor, pentru ca raman fara salariu in ritmul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| oz_1736 a răspuns:

Baietii patesc asta. Fetele au treaba cu fluturii din stomac. Dar, e normal

| SG1995 a răspuns (pentru oz_1736):

S-o crezi tu boss, și femeiile se excită, că doar nu-s frigide.

| Madesz a răspuns:

Da,oarecum

| DorelExpertu a răspuns:

Nu.