| Lexiiii a întrebat:

Ati putea trai fara iubire?

Răspuns Câştigător
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nimeni nu poate, indiferent ce ar spune.
Pana la urma suntem facuti din iubire, nu?

17 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Eu o fac, si doare. dar o fac!

Răspuns utilizator avertizat
| Ecea a răspuns:

Nu pot trai cu cu iubirea,cred ca este ceva foarte ingrozitor si foarte "gay".

ps.
RoxiSiAtat : Eu am fost facut prin contact sexual,nu stiu daca a fost iubire,era vorba de niste sperma pe acolo si transpiratie,probabil orale si etc nu am intrebat-o pe mama sincer cum a fost. Unde vezi tu iubire in asta? happy
Multi au fost facuti fara sa fie doriti,ce iubire este aici?
Ma rog, aberati rau, iubirea este un cuvant metaforic care cred ca sinonimul lui este acomodare.

| ThePunisher a răspuns:

Nu as putea.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu cred ca exista careva care ar putea...

| Monica_7453 a răspuns:

NU.nu se poate traii faara iubire.parerea mea.fiecare om are dreptul la un "suflet pereche" viata in 2 e mult ma interesanta si in acelasi timp placuta.imparti si bune si rele.sti ca ai mereu o persoana pe care te poti baza, la care ii poti spune toate problemele.

Pe langa asta, nu e nici " plictiseala".din iubire poti face multe sacrifiicii, dar merita. I'm sick of love stories ^.^

| Monica_7453 a răspuns:

"Pana la urma suntem facuti din iubire, nu?"
ce ador raspunsu'...

Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca da.dar ar fi neplacut

| RoxiiSiAtat a răspuns:

@Ecea : nu ma refeream la parintii tai ( si acum probabil o sa sara toti ateii pe mine )

Pana la urma "iubire" este un cuvant complex si nu se refera numai la iubita / iubitul, ci si la persoanele dragi din viata ta care au grija de tine. Fara aceste persoane nimeni nu ar putea trai. Cine spune ca poate trai izolat se minte singur.

| calin3003 a răspuns:

Da. eu unul n-am treaba.am 20 de ani si nu am avut niciodata o prietena. si uite ca traiesc, n-am patit nimic tongue

| KiryuZero a răspuns:

Nu

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Eu daca am bere traiesc si pe luna, nu-i problema

| Crucified a răspuns:

Normal că aş putea trăi. Dacă mă înţelegi ce vreau să zic. Putem trăi fără iubire, dar trişti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a iubit nimeni niciodata, nici macar parintii.Numai Dumnezeu.As putea trai fara iubire pamanteasca, dar fara iubirea divina totul este pierdut.

| alamadrid a răspuns:

Ba sunteti prea prosti ma astia de pe TPU puneti niste intrebari de te ia durerea de cap

| Simonikaa a răspuns:

Clar, nu. Iubirea e ca un drog.

| yoana14_3836 a răspuns:

Nup.xD
peace xD