| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea trai fara iubire? Ce parere aveti despre iubire? ( am cautat intrebarea pe TPU dar nu am gasit-o daca era si am omiso imi cer mii de scuze).

Răspuns Câştigător
| gabystar a răspuns:

Nu as putealove struck. iubirea este un sentiment unic pe care il simti pentru. persoana potrivitabatting eyelashes. ea te abureste dar e cel mai frumos sentiment.in ea te pierzi usor ca intr-un tunel dar mereu exista o luminita la capat.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Un om normal nu poate trăi fără iubire. Iubirea este un sentiment profund uman, care ne înobilează şi care dă sens vieţii. Să iubeşti şi să fii iubit este cea mai plăcută experienţă a existenţei noastre.

| Crucified a răspuns:

Urăsc oamenii îndrăgostiţi. (nu soţ şi soţie laughing )