| GalagieMareInScoalaMea a întrebat:

Ati ramas vreodata gravide de sub 16 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhhh love struck ne vom dezvirgina in fiecare seara. O sa facem dragoste si in timp ce apocalipsa ne distruge Pamantul si avortatii nostri lupta cu extraterestrii.

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Da, până la vârsta de 16 ani făcusem deja 3 avorturi și am născut și un copil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Dar sper ca inca ti-ai pastrat virginitatea. Te iau cu tot cu copil si cei trei avortati. love struck

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ăia trei avortați îi țin în borcan la mine în dormitor și ăla născut e printr-o cârciumă pe undeva, cui îi pasă, îi luăm decât pe ăia în borcan, sunt simpatici.
Și normal că sunt virgină, mi-am refăcut himenul după fiecare avort și chiar și după ce am născut, poți să ai plăcerea să mă dezvirginezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Uhhh love struck ne vom dezvirgina in fiecare seara. O sa facem dragoste si in timp ce apocalipsa ne distruge Pamantul si avortatii nostri lupta cu extraterestrii.

| tuGatita a răspuns:

De ce? tu ai ramas?

| AudColorat a răspuns:

Vreau sa fiu nasu mare!
Cand e botezul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur/a ca toate tipele care au patit asta or sa se si grabeasca sa-ti raspundalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate au ramas pina in 16 ani nu de sub 16 ani, asa cum zici.

| Danyy38 a răspuns:

Ai ramas gravida?:o

| ANONIM22222222333 a răspuns:

Eu stiu o vara de a lui un prieten si a ramas gravida la 14 ani :O