| catthshshshs a întrebat:

Ati simtit vreodata ca iubirea va vindeca sufletul plin de dezamagiri? Are ea aceasta putere?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu siguranta iubirea vindeca orice rana.happyEa este singura care vindeca totul big grin

| Nastia a răspuns:

E singura care poate reface sufletul unui om,... ea si impacarea cu sine

leonardk
| leonardk a răspuns:

Are mult mai multe puteri decat putem percepe noi. Nu stiu daca este important ca sa fie iubirea unei singure persoane insa cu siguranta ea trebuie sa fie reciproca.

Răspuns utilizator avertizat
| spin a răspuns:

Raspunsul e evident. ea vindek orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este singura care are aceasta putere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea vindeca totul, insa numai iubirea unei ''singure persoane''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Iubirea este antidotul sufletului!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asta asa e... o iubire ajuta sa uiti p alta
e ff adevarat ce spui u...