| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata regrete? mari sau mici nu conteaza intensitatea.eu acum regre ca am publicat undeva pe un site povestea mea de viata. o parte din viata si totodata mai multe dezamagiri pe care l-am simtit la momentul respectiv. iar acum imi pare rau, regret ca am publicat, dar faptul e consumat.chiar daca nu mai pot sterge.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, am avut. Ca nu am incercat sa ii ofer o sansa in plus unui barbat care m-a iubit mult, ca mi-am abandonat oarecum bunica plecand din Craiova spre a-mi urma cariera...

| Parintele a răspuns:

Pai trebuie sa ai motive sa regreti. S-a intamplat ceva dupa ce ai publicat povestea ta de viata? Te acuza cineva de ceva?
Eu regret uneori faptul ca am batut foarte multi oameni ..si mi-am batut joc de cateva persoane. Cam atat.

| covexrobu a răspuns:

Pai normal ca avem regrete cu totii ca doar suntem oameni. Este absolut normal sa regreti ceva ce s-a intamplat. SI eu regret multe chestii pe care le-am facut si pe care nu le-am facut dar asta este a trecut se mai poate intampla odata sau poate nu.