| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca va urati?

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da, au fost momente in viata mea cand ma uram pe mine insumi, pentru.ca m-am umilit prea mult pentru.fostul meu prieten in trecut si acum regret. M-am urat ca nu am avut curajul niciodata sa il infrunt, mereu cedam la o cearta numai de frica sa nu il pierd, parca el era un zeu si eu o umbra.Acum m-am maturizat si mi-am dat seama ca nu trebuia sa fiu asa...trebuia sa am curajul sa lupt cu senimentele mele, chiar am ajuns sa simt ura pentru.comportamentul meu, cat de lasa puteam fi.
Dar acum nu mai sunt asa, mi-am invatat lectia.

| Crisu a răspuns:

Da.de multe ori, dar e doar un sentiment. E pentru. vreo greseala sau cand ceva merge prost.

| Razvan a răspuns:

De fiecare data cand mergeam pornita sa spun/sa fac ceva si cand ajungeam in fata respectivilor/respectivei/respectivul ma balbaiam ca ultimul corigent.Deci aveam in cap un intreg speech, daca il scriam pe foaie era bun, dar cand e vorba de vorbit si rezolvat probleme tind sa ridic steguletul alb deasupra si sa fugbig grin

| fabiola a răspuns:

Nu. niciodata-pentru ca intotdeauna am fost eu asa cum am vrut si mi-am impus!

| Monica a răspuns:

Da. Din pacate simt lucrul asta cand sunt descurajata de persoanele apropiate mie.Care ma inconjoara sau in cel mai rau caz de familie.Imi pierd increderea in mine si nu mai sunt buna de nimic.Ma urasc, intr-o oarecare masura.
Dar, treptat am inceput sa ma accept asa cum sunt.Cu rele si bune happy

| BubuLina999 a răspuns:

Da, mai mereu.

| Acvila a răspuns:

Da.pentru ca am un caracter prea slab, pentru ca nu arat asa cum as vrea sa arat, pentru ca am pierdut 4 ani din viata, pentru ca nu pot face nimic bine, pentru ca iert prea repede si uit la fel de repede, pentru ca ma las ranita, pentru ca incerc sa fac pe plac tuturor, dar uit de mine...ma urasc uneori pentru tot ce sunt. Un om nimic.

| Just a kid a răspuns:

Da.dese ori. pentru ca nu imi dadeam seama cat gresesc, pentru ca insistam cand trebuia sa renunt si renuntam cand trebuia sa insist, pentru ca nu am avut destul tupeu sa zic STOP cand nu mai puteam si ma chinuiam doar, pentru ca nu sunt destul de tare cum mi-as dori sa fiu.si ma intreb...DE CE?

| Any_2443 a răspuns:

Da
De ceva timp in coace chiar ma urasc.
Consider ca am facut numai prostii.
Prima data cand m-am urat a fost dupa ce am facut sex cu un barbat.Nu ma credeam in stare

| deutza a răspuns:

Da.chiar si acum simt astaoh go on

| Punky a răspuns:

O simt in fiecare zi si din ce in ce mai tare.straight face

| georginika a răspuns:

Da, e un sentiment frecvent la mine laughing). Dar niciodata nu mi-as taia venele sau as face tot felul de prostii cum mai vad pe la tv.
Imi iubesc viata, si trebuie sa ma accept si pe mine si cu bune si cu rele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare zi...