| naviDIabLO a întrebat:

A-ti avut vreodata o persoana care s-o urati foarte mult?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Deocamdata, nu.Si sper sa nu fie cazul.In general ma feresc de genul de persoane rau intentionatehee hee
Numai cuvantul "ura" ma duce cu gandul la un sir de actiuni oribile care au la baza razbunareraised eyebrows
Nu se merita.Totul in viata se plateste.Mai devreme sau mai tarziuwinking

| Bacemi a răspuns:

Nu am urat niciodata asa. S-a intamplat sa am unele resentimente dar nu are nici un rost sa urasti asa. Am simtit ura si repulsie cand vedeam un caz la stiri de viol, crima sau alta nelegiuire.

| monyk a răspuns:

Buna, nu sincer chiar nu am urat pe nimeni...cand eram ceva mai mica aveam ciuda pe o fata si confundam adesea sentimentul acesta cu ura, intre timp am realizat ca nu era ura, ura e un sentiment mult prea urat care nu as vrea sa il am, de urat nu am urat si nici nu urasc pe nimeni, gelozie, invidie, ciuda am avut dar nu s-a ajuns la ura, de multe ori confundam sentimentele, nu sunt genul de persoana uracioasa, ma consider destul de iubitoarehee hee.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intotdeauna cand nu imi convine ceva spun omului in fata, nu imi place sa vorbesc pe la colturi si intotdeauna argumentez. Daca vad ca respectivul se cramponeaza de unele aberatii pe care nu poate justifica il salut din mers, inseamna ca nu are discernamant si nu are puterea de a recunoaste cand greseste.Asta nu inseamna ca urasc persoana respectiva, consider doar ca atat il duce capul si il las in pace.

| Ana a răspuns:

Nu, nu am urat p nimeni... deocamdata big grin

daniela
| daniela a răspuns:

Din pacate da

| Alisa a răspuns:

Nu am urat si nici nu o voi face, pentru ca nu pot.
Sunt doar indiferenta.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ura genereaza din iubire. Din pacate a existat o astfel de persoana in viata mea.

| Amrita a răspuns:

Poate. dar nu a durat pentru ca nu am vrut sa port ura nimanui. Stii cum se zice "Ai doamne grija de dusmanii mei ca de prieteni am eu" sau ceva in genul acesta. Ce vreau sa zic este faptul ca toate ura se va intoarce la tine ca un bumerang. Ce rost are sa urasti o pers cand stii ca ti se invenineaza sufletul? Chiar nu merita.oh go on. Ura e doar un sentiment care te determina sa faci lucruri de care normal nu ai fi capabil.

| naviDIabLO explică:

Eu urasc o astfel de persoana.Cand se intampla sa o vad pe strada imi trece prin cap tot ce e mai rau(crima, viol, ardere, tortura si multe cele). Daca as avea puterea pana acum acea persoana era tarana.

| Clauditza a răspuns:

Da. Pai mergeam linistita prin curtea scoli cu o acadica intre buze si idoata aia spune-i alteia uite-o si pe asta ce fite de vedete are si imi spune ea mie vai draga da ce fite ai eu normal ca am facut unn gest de gen "nu vorbesc cu idioti" (nu stiu cumm sa iti explic) da a avut noroc ca era profu' de sport langa ea ca daca nu o lasam cheala.

| cretz a răspuns:

Pana acum nu am ajuns sa urasc pe cineva atat de mult. In momentul in care ma cert cu cineva simt ca il urasc, dar nu urasc pe nimeni(incarolling on the floor ) Cand cineva iti face rau cel mai bine e sa lasi persoana respectiva in pace, o ignor

| teiubesc_5807 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa urask mai multe persoane si m-am indepartat de ele

| kryss_1640 a răspuns:

Da. Fostul meu best friend

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot uri dar de raspuns momentului cu foarte mare intensitate nu pot sa ma pling.

| katoka_1558 a răspuns:

Si cine e acea persoana tanieeee adica mikk. ca tania o cheamarolling on the floor