| anonim_4396 a întrebat:

Ați sta într-o relație cu o fată care e serioasă și vrea relație de viitor avand foarte multe lucruri in comun dar care are un vagin larg, adică simți ca e lărgită la pat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii se poate apela la remodelarea vaginului printr-o simpla operatie de vaginoplastie, care se efectueaza cu un pret... rezonabil.

'' Vaginoplastia sau labioplastia corectează deviaţiile care apar pe parcursul vietii femeii de la diametrul normal al vaginului, precum ar fi un vagin larg sau un vagin strâmt.
Rejuvenarea vaginala reprezinta o combinatie frecvent folosita si consta in vaginoplastia (stramtarea vaginului) si/sau labioplastia sau vulvoplastia (remodelarea vulvei sau labiei). Este o metoda la care apeleaza din ce in ce mai multe femei. Este o operatie estetica destinata cu precadere femeilor care au nascut, care au slabit drastic sau care au suferit accidente la nivelul organelor genitale, oferindu-le din nou incredere in propria persoana''.
https://clinicazetta.ro/......-feminine/
Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Vaginul unei femei se poate modifica (largi) din cauza ca a slăbit mult,are ceva probleme hormonale, a suferit o intervenție chirurgicală sau a născut.
Și chiar și așa, la foarte multe femei și după ce au facut deja doi copii nu li s-a modificat partea intimă.Asa ca fara sa fiu carcotasa sau ceva, dar înainte de a ne pune problema ca femeia e prea largă, Nu mai bine ne pune problema daca nu cumva penisul nostru e prea subțire sau mic?

| Sofer a răspuns:

Dau în gol ca la bicicletă în ea.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Si normal. In primul rand seriozitate in zilele noastre nu prea gasesti deci daca e serioasa PLUS DE ASTA mai aveti si lucruri in comun si va intelegeti pfoaii, e perfect. Vaginu da-l drk pe romaneste se stramteaza la loc daca nu e folosit o perioada deci nu afecteaza cu nimic

| Whitesnake99 a răspuns:

Daca l-am largit eu ani de zile, da.

| Nick007e a răspuns:

Depinde pentru ce ați iei soție, să fie buna la pat sau să te iubească și să fie buna la suflet

| LimitBreaker a răspuns:

In primul rand nu e larga din cauza ca o face 5 zilnic sau prostii care le auzim cand suntem mici.
Poate sa difere. Cunosc fete care au avut o gramada de iubiti dar tot era stramta. Cunosc fete care au avut doar un iubit dar era "larga" cum zici tu.
Nu sunt toate corpurile la fel si conteaza si cat de usor si mult se excita. Sunt unele foarte sensibile si se excita greu si sunt stramte, nu se uda.
De ce te deranjeaza ca e se simta larg? Daca observi ca te vrea doar pe tine si te simti bine cu ea, ce conteaza ca e larg? Apropo, dupa un timp mai mult de inactivitate e posibil sa revina la normal daca ea chiar a avut activitati mai salbatice inainte.
Gandeste-te ca femeile care nasc au un copil care iese pe acolo si la fel, nu se mai simte ca la inceput, dar in timp isi revine.