| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, sunt îndrăgostit de o fată de 19 ani, eu avand 17 ani, nu am vorbit prea mult, dar avem multe lucruri in comun, experienta cu fetele nu prea am, am avut doar o relație de 1 saptamana pana acum, nu m-a băgat inca în friendzone asa ca inca m ai sunt sanse dar nu stiu cum sa ii spun si cum sa ii arat asta, am nevoie de orice sfat posibil

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai unde esti daca nu vrei sa te bage in friendzone, ca tu esti inca copil pe langa ea.
Daca ti-a aratat atentie, a facut-o pentru ca te vede ca pe un copil sau fratior mai mic, nu ca pe un posibil iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi tu însuți cu ori cine si ori și cine.

| amelia14 a răspuns:

Nu prea există vreo metodă anume de a o face. Pur și simplu adună-ți curajul și mergi la ea, spune-i ce simți. Dacă ea va simți ceva înapoi ești norocos, dacă nu asta este, te apuci de League of Legends?