| 22n a întrebat:

Buna seara TPU, sunt îndrăgostit de o fată de 19 ani, eu avand 17 ani, nu am vorbit prea mult, dar avem multe lucruri in comun, experienta cu fetele nu prea am, am avut doar o relație de 1 saptamana pana acum, nu m-a băgat inca în friendzone asa ca inca m ai sunt sanse dar nu stiu cum sa ii spun si cum sa ii arat asta imi e frica sa nu stric tot, as vrea poate pe viitor să intemeiez chiar si o familie cu ea, am nevoie de orice sfat posibil

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce sa strici? Daca ii spui ca o placi si te place si ea, va combinati...iar daca nu te place, te refuza si cu asta basta, oricum nu era nimic intre voi care sa fie stricat.
Eu cred ca te va refuza, pentru ca fetele de obicei se uita la baieti mai mari, dar nici nu pierzi nimic daca ii zici. Poate ai noroc si accepta.

| Violleta2022 a răspuns:

La 17 ani esti mult prea mic pentru o fata de 19 ani, care s-a dezvoltat oricum mult mai repede decat baietii de varsta ei si nu cred ca este interesata sa iasa cu tine, sau sa se marite prea curand.

Toate la timpul lor! Mai inati scoala, completarea educatiei si o cariera profesionala, apoi o iubita de varsta ta si la urma insuratoarea, dupa 22-25 de ani, ca nu au intrat zilele in sac.

| yhua a răspuns:

Sari pe ea