| nimicaici a întrebat:

Ati suferit din dragoste? cum ati trecut peste?happy

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,am trecut peste iesind din nou cu altu, nu are rost sa stai sa bocesti in casa dupa fostul.

| Gabriella24 a răspuns:

Da, am suferit si inca am acest sentiment... dar nu foarte intens. Pai incerc sa trec peste asta gandindu'ma la cat a gresit el si dupa cum spune si mona ies cu altu' cunosc persoane noi si trec peste. happy Sper ca te'am ajutat paa :*!

| Crisuc a răspuns:

Da. eu l-am iertat si acum suntem tot impreuna, i-am mai dat o sansa thinking, nu mereu se-ntampla daca suferi odata sa mai suferi si-adoua oara. happy

| alafaranume a răspuns:

Baieti/fete gatesti peste tot acum nu trebuie sa il inlocuiesti cu primul care iti iese in cale pur si simplu iesi cu prietenele, cheia succesului e sa gasesti lucruri de facut care sa iti ocupe timpul lasat liber pe care inainte ti-l ocupa el, tu doar gandeste-te ca data te merita sau daca tinea la tine ati fi fost inca impreuna dar cum nu sunteti. fii o fata isteata ca de proaste nu avem nevoie

| larrii a răspuns:

Am suferit.si inca cumhappy o dragoste trece cu o alta dragoste. Am fost cu un tip 8 luni si am suferit enorm.asta a fost in clasa a 8a.am suferit dupa el toata clasa a 9a, nefiind in acelasi liceu.in toata perioada asta de timp,ma intelegeam foarte bine cu un baiat de la mine din clasa,siii in vara ne-am combinathee hee am inceput sa tin la el destul de mult, si el la mine, si incetul cu incetul l-am uitat pe...ala..acum avem 7 luni de cand suntem impreuna si totul merge super!

| Alexa15_8816 a răspuns:

Da am suferit inca cum.5 ani l-am iubit sil mai iubesc nu m-am intilnit niciodata cu el dar am avut relatii sexuale.Am incercat sa uit de el, sa vorbesc cu altii sa es. Daca ai nevoie de sfaturile melea mess (alexacozariuc@yahoo.com)

| αℓєχυтzα a răspuns:

Dasad nu am trecut dar il injur si il uitlaughing

| Ciucii5 a răspuns:

Cu timpul ala le rezolva pe toate.si incerca sa gasesti pe altcinevawinking

| aL3xzz a răspuns:

Ehh e urata sufereala din dragostelaughing eu am fost cu o fata. straight face si ne-am despartit. si mia parut rau... chesti din alealaughing si ca sa imi treaca aveam un apartament liber :d si m-am duc cu un prieten si am stat acolo si am baut 3 zile. asta sia adus prietena. prietena lui a venit cu inca o prietena. am luat-o pe aia pe mine si uite asa am trecut laughing peste cu un futai laughing) straight face si dupa mi-a trecut. ca sa treci repede trebuie sa nu te gandesti :d si sa iti cauti alte activitati big grin

| SKSpawn a răspuns:

Astepti si iti trece happy

| alutzautza a răspuns:

Am iesit cu prieteni am uiat de el vbeam cu el cand ma antreba si ata