| Zifou a întrebat:

Atunci cand faci xes, cine se simte mai bine, fata sau baiatul?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca barbatul doar el plateste pentru sex

| selfieimage a răspuns (pentru RAY):

Daca se duce la prostituate, poate numai barbatul. laughing Insa placerea nu ii va apartine in totalitate lui, ci si medicului care il va trata de bolile cu transmitere sexuala. laughing

| sofisis a răspuns:

Teoretic ambii trebuie sa se simta bine si sa ajunga la orgasm. Practic, si asta se datoreaza inceperii prea timpurie a vietii sexuale, barbatii se simt mult mai bine decat fetele.
Fetele trebuie stimulate mai mult, trebuie atentie mai multa ca sa ajunga si ele la orgasm. Dar placere...asta clar simt amandoi.

| Oana92 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa se simta amandoi la fel de bine!

| pietrean a răspuns:

Ei vezi, asta-i dilema! Cand faci SEangrynu xes, parca ti-ar fi si rusine sa spui cuvantul), doar unul se simte bine si de obicei(mereu) baiatul.Cand faci DRAGOSTE,trebuie sa se simta amandoi fericiti!
Din acest motiv,tot repet, ca trebuie sa fie amandoi destul de maturi, ca sa priceapa ce inseamna "a face dragoste"! Pacat de copii/tineri, ca incep atat de devreme sa faca sex, fara sa stie nimic si apoi se intreaba "oare am ramas insarcinata?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xes? Nu stiu, dar probabil profesorii tai de romana nu s-ar simti prea bine acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicul care va castiga bani in urma unui avort.

| Hakuouki a răspuns:

Nu stiu ce este acela xes, posibil, cel care priveste.

| Blamely a răspuns:

Ambii, asta dacă nu-i făcut doar de dragul de a face.

| TeckTonik997 a răspuns:

Iti spun eu ca ginecologu' care o sa faca avortu'...

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru TeckTonik997):

laughing Imi plac raspunsurile tale...

| BlackChocolate1 a răspuns:

Limba romana s-ar fi simtit mai bine fara aceasta intrebare... straight face

| BornToBeLoved a răspuns:

Daca baiatu e de treaba simte si fata cevalaughing bine ca trebuie sa si fie bun
La pat ca daca ii moare la intrare poti sa l faaci pachet si sa l trimiti la maicasa

| Sxx a răspuns:

"Xes?" laughing)))
In ce lume traim?
Si. cati ani ai? straight face

| Claudes a răspuns:

Amandoi, dar dupa parerea mea baiatulbig grin

| Miladincaa a răspuns:

De obicei amandoi ar trebui sa aiba parte de aceeasi placere, dar nu mereu se intampla asa. Uneori baietii sunt mai lacomi si uita ca ar trebui sa se mai gandeasca si la placerea partenerei. Totusi mai exista si cazuri in care fata obtine mai multa placere decat baiatul. Nu e un lucru cert. Cel mai binne este insa atunci cand ambii sunt la fel de satisfacuti.

| lucifer12345678 a răspuns (pentru Miladincaa):

Ai perfecta dreptate.baietii sunt egoisti. daca ei se simt bine este de ajuns.
dar sunt si baieti care se gandesc sa faca fata fericita prima data apoi pe ei.viata te invata multe

| crystynyca960 a răspuns:

Simt placere ambii parteneri

| UneducatedBitch a răspuns:

Nu stiu, dar incerc sa-i satisfac pe amandoi in aceeasi masura, sa vad cum tasnesc nectarele din ei, sa-mi umple cada si sa fac baie in ea.

| Victor_Razvan_1988 a răspuns:

Amandoi. dar mai mult femeia dupa parerea mea

| xXAncaXx a răspuns:

Nu-i asculta! Fata! laughing)