| Luannah a întrebat:

Daca faci sex oral, iar baiatul are prezervativ.Mai simte ceva?

30 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu mai simte nimic.

| Luannah explică (pentru FlorinDiablo):

Ce aiurea. Dar exista femei care fac sex oral cu prezervativ...

| Hash001 a răspuns (pentru Luannah):

Exista, si nu ajuta la nimic.

| FlorinDiablo a răspuns (pentru Luannah):

Da exista femei care practica sexu oral, acum fie care e libera sa il practice cum vrea. Dar actul sexual se imbunatateste sau se pierde in functie de mai multi factori: unul dintre ele ar fi prezervativul, altul ar fi ca nu stie cum sa faca si zgarie cu dinti.Acum fiecare e liber sa faca ce vrea cu,, corpul lui.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pai de ce sa faci cu prezevativ sexul oral? ca doar nu ramane gravida prin gura.
Acum vorba ta fiecare e liber sa faca cum vrea cum simte cum credere ca este mai bine

| cuvant a răspuns:

Simte dar nu la aceeasi intensitate. De obicei folosesc de frica pentru fata sa nu se imbolnaveasca sau sa nu ejaculeze in cavitatea bucala a fetei.

| Luannah explică (pentru cuvant):

Dar ce se poate intampal daca ejaculeaza in "cavitatea bucala"? Eu si cand fac sex normal, cand ejaculeaza o scoate si o face in gura...Sau altundeva, dar cel mai des in gura.

| cuvant a răspuns (pentru Luannah):

Multe dintre femei/fete nu prefera sperma in gura. Sunt de acord de multe ori sa o faca fara prezervativ dar nu sa simta gustul spermei.

| Luannah explică (pentru cuvant):

Mie. mi place gustul spermei! Si vorbesc serios! Daca ma gandesc(si nu trebuie) ca e prietenul meu! De care mi. aplacut de cand l.am vazuuut! Si e al lui! Nu as face sex oral altcuiva, sau mai ales sa simt sperma altcuiva, ca. mi vine sa borasc big grin Cand placi pe cineva, ca eu pe prietenul meu. Mi-ar placea sa ma scuipe si in gura, tot e misto happy

| cuvant a răspuns (pentru Luannah):

Inteleg ce spui. Eu doar spuneam ceea ce am observat. Iti sugerez o data sa lasi sa termine in tine si sa folosesti pastile sau altceva ...sa vezi reactiawinking un lucru care unor fmei le place

| Ager a răspuns (pentru Luannah):

Mamă dar cât de inculți putem fi, ca țară. uite aici la tine : "Eu si cand fac sex normal, cand ejaculeaza o scoate si o face in gura sau altundeva, dar cel mai des in gura. "... exact ca în filmele porno; nu e că ești actriță porno nu?
oameni deveniți animale. penibil. o mai fac și cunoscut altora. jalnic

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru Ager):

Bravo thumbs up ai perfecta dreptate!

| Ager a răspuns (pentru Luannah):

Dar să se c&ce în gura ta nu ți-ar place? laughing. oameni demneți

| foxsilver a răspuns:

Pe tine, daca te prinde un doctor, nu-ti mai da drumul.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Cati ani ai?

| Luannah explică:

Era doar o intrebare. Unele o fac asa thinking Eu nu! Dar intrebarea era: el simte ceva?

| Luannah explică:

Sunt fete care zgarie cu dintii cand fac sex oral.Pentru ca nu stiu cum se face, atunci baiatul ce simte?

| JokerV a răspuns:

Cum dracu' sa faci sex oral cu prezervativ trebuie sa fi handicapat mintal

| athos01 a răspuns:

Mai simte dar nu prea mult, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| supraponderallacap a răspuns:

La 14 ani nu ai alte indeletniciri?

| TRANSVERSAL a răspuns:

Prezervativul este folosit sa nu contacteze boli dar nu cred ca simte cv ca si cum ar fi fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancer in gat de la preamult sex oral!

| ClaraB a răspuns:

Ai foarte mult potential pentru cei 14 ani ai tai. Tine-o tot asa!

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Am citit ce ai spus mai sus și e penibil! Crezi că e nevoie să știe toată România ce faci tu cu el? Ești nebună. Ți-aș fi zis mai multe, dar nu am timp acum. Goodbye! happy

| MrLevy97 a răspuns:

Da cum sa nu simta? simte ca are prezervativul pe ****rolling on the floor

| Marioss a răspuns:

Simte. Dar NU Este la fel ca cel Fără prezervativ.

| ImiEsteDorDeMata a răspuns:

DAAAAA... simte cum o ia razna laughing

| An0n1M_1716 a răspuns:

laughing Thoamnee ce sa mai simta ti simti un balon in gura