| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand in timpul masturbarii creste nivelul de testosteron ce efecte are asupra corpului? Este eliberat prin sange?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da unde ar putea fi eliberat?

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Testosteronul este cunoscut pentru a ajuta la construirea muschilor, deoarece ajută mușchii în sintetizarea proteinelor. Este legat la unitatea de sex, indiferent dacă ești bărbat sau femeie. Este cunoscut de a avea un efect mai direct pe unitatea de sex masculin.

| RAY a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Copy paste

| RAY a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Intrebare e unde naiba se elibereaza hormonul, se elibereaza in sange, astfel ajunge in creier

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru RAY):

Logic că în sânge! Ca doar nu-l scoti pe gura

| RAY a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Sper ca nu te ai suparat pe mine pufiiiiii

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru RAY):

Stai linistit, Ray laughing