| Crs a întrebat:

Atunci cand intretin relatii sexuale cu prietenul meu, eu ma "ud" foarte tare atunci cand el ma pupa si ma mangaie. Si cum ma mangaie in zona genitala il umplu pe mana de acel lichid. Este ceva in neregula? Pot face ceva sa nu ma mai ud asa tare?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal sa te umezesti cand te exciti si sunt convinsa ca partenerul tau e foarte incantat de asta.

| catthshshshs a răspuns:

Este ceva absolut normal, nu ai de sa iti faci probleme.Asta arata ca esti excitata.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai e ceva normal, te exciti tongue.asa sunt si eu stai lin happy

| Just kidding a răspuns:

E normal. Eu de ex ma excit f greu blushing NU cred ca ai putea face ceva sa nu te mai uzi. Dar nu-ti fa griji, din caute vezi mai jos, nu esti sigura :*

| dulcica1 a răspuns:

Totul e bine cu tine!
faza e ca erai excitata!

| un vis de-o noapte a răspuns:

Sunt femei care nu se uda absolut deloc si in timpul actului sexual au dureri si trebuie sa foloseasca lubrifiante. Tu trebuie sa te consoderi o norocoasa ca te lubrifiezi natural, iar daca grijile tale suntca prietenul tau observa chestia asta, sa nu crezi ca e un disconfort prea mare, e bucuros ca te excita si ca in timpul actului placerea e mult mai mare( pararea mea), bafta in continuare si ai grija de tine. Pupicy

| elrusso a răspuns:

Este perfect normal. in neregula ar fi daca nu te-ai "uda" laughing asta inseamna mai multa placere in timpul actului propriu-zis, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti o femeie fantana smug

prietenul tau este un norocos. numai ca tu nu vrei putea simula niciodata nu orgasm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a spus cineva de o fata al carui iubit umbla cu ligheanul dupa el si cu carpa, se uda foarte tare, cand o mangaia... oricum nu iti fa probleme, daca te iubeste, si sunt convins de asta, nu il deranjeaza deloc! Iubiti-va mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc si ma minunez! Atat intrebarea, cat si raspunsurile produc greata!
Udatul, masturbarea si dezvirginarea au ajuns problema zilei.
Le-au luat mintile, bietelor copile straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci Anonim si vezi-ti de treaba ta cum ai dat de intrebarea asta, si prietenul tau e un retardat Zanifix nu trebuia sa te impaci

| lucky89 a răspuns:

Stai linistita ca ce ti se intampla tie nu e un lucru rau sau unul stanjenitor, chiar dimpotriva asa cum au zis si ceilalti mai sus este un lucru bun din mai multe motive: o sa va fie mai usor in timpul actului sexual, iubitul tau sunt sigura ca se simte bine ca te face si pe tine sa te simti bine la randul tau si chiar ca ar trebui sa te consideri o norocoasa. happy

| iulia_3562 a răspuns:

E cine ff normal si eu de 5 zile stau ca un baiat si cum ma atins prima data am incp sa ma ud... m-am speriat pentru ca nu am mai patit asta ca nici un baiat. cand ma atins a obs si era bucuros dar eu nu imi dadeam seama dc dar acum nu mai am dc sa ma feresc ca nu e nimic rusinos. Asa ca sa nu va fie rusine ca va udatihappy

| Zaniixx a răspuns:

Mai exact asa sunt sh eu...am avut o problema seara trecuta. m-am impacat cu fostul meu care a fost primul sh singurul barbat din viata mea.sh aseara am facut-o dupa 3 luni de pauza pentru mine.sh azi mi-a reprosat ca aseara nu mai eram asa stramta ca acum 3 luni sh ca mai mult ca sigur m-am culcat cu altul...care este cauza? eu stiu ca in momentul in care esti foarte excitata nu mai esti atat de stramta, dar el spune ca mint sh ca nu-i adevarat. sad ce parere aveti?

| Cristinutza_Cristina-florina_1978 a răspuns (pentru Zaniixx):

Spune-i sa mearga la un doctor, ca sigur are o problema