| carminaburana43 a întrebat:

Au fost multe intrebari despre dragoste si sex.Eu as pune urmatoarea intrebare exclusiv pentru baieti si barbati:cu cine nu ati face sex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata, dar nu m-am putut abtine sa comentez un comentariu.
Cum a zis adyr0, barbatii ar f__e si un caine, atat timp cat are gaura. (Cam asa a sunat si cam asa este si adevarul. Nu ii intereseaza ca sunt grase de 120kg sau slabe bat sau oricum. Cei care fac figuri de genul sunt doar baietei pana-n 25ani.)
Scuzati interventia feminina.

10 răspunsuri:
| carminaburana43 explică:

Cei care nu recunosc ca Lexa are dreptate nu cunosc viata.

| carminaburana43 explică:

Cccristi si mental:Nu am intrebat cine vrea sa faca sex cu mine.

| lovenotsex a răspuns:

Lexa ai intalnit prea multi obsedati, te-au marcat, de ai parerea aceasta despre toti(ai dreptate cu adyro, dar el prb se referea la cel mai scarbos lucru, omitand ca exista si fete de genul, neingrijite, cu toate bolile). Daca site-ul acesta va mai fi peste cativa te voi contrazice din nou ca nu e numai "atat timp cat are gaura. ( asa este si adevarul. Nu ii intereseaza ca sunt grase de 120kg sau slabe bat sau oricum."Evident este parerea mea. N-am sa mai raspund ca din punctul de vedere al Lexei la aceste intrebari poate sa raspunda doar barbati peste 25 ani.laughing...Imi pare rau pentru parerea ta Lexa.Scz carminaburana43... Dar autostiutori de genul si care stiu fiecare baiat sau barbat in parte cum gandeste si procedeaza, nu am cuvinte.

| GyeBaek a răspuns:

Pai sincer sex as face numai cu sotia mea sau daca nu ma casatoresc as face sex numai cu o singura persoana pe care o cunosc bine din tote puncetele de vedere.

| Adyr0 a răspuns:

Cu alti baieti sau barbati.

| JustEdy a răspuns:

Cu tine

| valsulnorilor a răspuns:

Cu un alt barbat.La orice femeie vei descoperi ceva nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu lovenotsex. Barbati nu am cunoscut multi, la modul ala. Nu stiu cati ani ai tu, dar in conceptia mea nu exista sex daca persoanele sunt neingrijite, la modul nespalate mai ales. Cand am chef, eu fac dus, apoi ma duc la iubitul meu. Fac dus MACAR zilnic, deci si daca ar fi spontan tot ar fi ok. Eu iti spun ce mi-au zis prieteni dupa ce au avut destule experiente. Ma refeream doar ca cei mai tineri au pretentii ca nu este perfect rasa sau ca este mai plinuta domnisoara. Dupa o varsta iti dai seama ca nici tu nu esti printul pe cal alb, deci nu mai conteaza. Sexul e bun cu persoane lipsite de inhibitii, nu cu "fotomodele" de Romania.

| VIP_3544 a răspuns:

Doar cu fata perfecta... cu fata care merita care ma iubeste cu adevarat

| ellenutza a răspuns:

Cu prosti!