| KKiss a întrebat:

Intrebare exclusiv pentru baieti.
Ce inseamna pentru voi "o fata cu un caracter de invidiat"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un caracter puternic, sa nu ii pese de ce zice toata lumea, sa nu fie piti sa se linga cu cine apuca numai ca sa ii dea o tura cu masina. Sa nu ii pese de ce zice toata lumea, asta neeinsemnad sa faca rau si sa nu ii pese. Sa stie sa se descurce singura sa nu se piarda cu firea la primul obstacol.

1 răspuns:
| Dem0N a răspuns:

O fata blanda, frumoasa, care sa nu ia in seama ce zice lumea, care nu schimba baietii ca pe sosete, putin timida si inteligenta.