| CosminDamian a întrebat:

Au trecut deja 6 ani și jumătate iar eu încă ma gândesc la ea. Oare e normal așa? Adevarul e ca eram foarte îndrăgostit de ea. Era ea cam ciudata și nu era foarte frumoasa. As vrea vrea sa știu in schimb. De ce după atâta timp ma simt inca foarte atras de ea? Sunt conștient ca nu e decât o persona care îmi ia din energie pentru ca e foarte pesimista. Dacă înțelegeți ce spun. E foarte timida dar am avut niște nopți cu ea încât chiar nu va pot descrie. Ceva exotic laughing)) cum oare sa depășesc momentul asta? Consider ca am suferit prea mult. Chiar dacă sunt băiat sad

Răspuns Câştigător
| Emazio a răspuns:

Ray ai trecut pe spiritisme? stiam ca dadeai raspunsuri de om mai matur. Nu exista jumatatea ta cu adevarat. exista persoane care sunt deschise sa construiasca cu tine.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai iubito cu adv si a fost jumatatea ta cu adv e perfect normal, dar de ce v-ati despartit?

| RAY a răspuns (pentru Emazio):

Deci daca sunt un om matur sunt un curvar care considera femeile obiecte sexuale bune de sex atat

| Emazio a răspuns (pentru RAY):

De ce exagerezi afirmatia mea, si daca tot o dam pe curvarie, spune de ce e rau sa fi curvar si curva?

| RAY a răspuns (pentru Emazio):

E treaba ta ce esti, dar apoi nu va plangeti ca nu gasiti fete serioase cand voi v-ati folosit de ele ca wc publice

| Emazio a răspuns (pentru RAY):

Daca continui in directia asta, nu o sa iti mai raspund. Nu putem avea o discutie constructiva daca raspunzi ca un copil.

| RAY a răspuns (pentru Emazio):

Cum sa raspund ca un porc obsedat sexual cum sunteti majoritatea, sa consider fetele wc public, penibil, nu aveti bun simt, mamele voastre ce sunt? nu femei, ba in ce tara traim

https://www.youtube.com/watch?v=9pyxaxJlixk

| Emazio a răspuns (pentru RAY):

Esti foarte obtuz in gandire, eu te intreb ceva simplu si tu te aprinzi ca un fraier. In fine, nu intentionez sa mai initiez vreun dialog cu tine. Drumuri bune.

| RAY a răspuns (pentru Emazio):

Vezi ca eu nu te-am jignit, vorbesti de gandire, fiecare gandeste cum vrea

| Emazio a răspuns (pentru RAY):

Ray ai trecut pe spiritisme? stiam ca dadeai raspunsuri de om mai matur. Nu exista jumatatea ta cu adevarat. exista persoane care sunt deschise sa construiasca cu tine.

| RAY a răspuns:

CosminDamian tot ce ai scris acolo e vrajeala de fapt, poate iti trimite una mesaj

| Andreeush a răspuns:

Nu e normal să te gândești la ea atâția ani, ar fi trebuit să treci peste și să o uiți.

| SG1995 a răspuns:

Hm, te gândești la ea, dar nu simți nimic pentru ea nu? Probabil ea a fost cea mai intensă relație a ta, și după, cânci, nimic, sau nimic serios. Dacă ți-am deschis starea înseamnă doar că ești gol din punct de vedere emoțional Man, și cauți pe cineva, iar pentru că nu găsești pe nimeni îți refulezi emoțiile într-o fostă iubire, gen ai vrea să fii din nou îndrăgostit, și să suferi din dragoste e mai ok decât golul sufletesc, și teama că poate asta a fost și nu te vei mai îndrăgosti, sau nu vrei să o mai faci de teamă că istoria să nu se repete și te urăști pe tine însuți.

| MPersephone a răspuns:

Esti sigur ca o iubesti? In 6 ani oamenii se pot schimba. S-ar putea sa iubesti o iluzie pe care ti-ai creat-o asupra ei. Un ideal inventat de tine. Cum depasesti asta? Deschizi ochii.

| SG1995 a răspuns (pentru MPersephone):

Exact, e un fel de stază psihic, în fapt aceea perioadă cu toate că a fost rea, a fost cea mai bună. Menții o imagine idealizată a persoanei respective, deoarece în interior și dori să retrăiești trecutul/emoția.