| EuSiPunct a întrebat:

Auziti... din ce v-am povestit eu este bine sa incerc sa ii despart? ( adica pe baiatu ala de blonda aia elena )? Va RoG ajutati.ma ca nu mai stiu ce sa faq, ala de cand nu mai e cu mine ma critica mereu pe facebook la poze, de ex la o poza zice ce cap ai.sau la alta poza ce fata ai, sau din astea.indiferent de poza ca e frum sau urata el comenteaza cate ceva si nu il mai suport, deci faq bine daca il despart de aia?

Răspuns Câştigător
| teiubesc_5807 a răspuns:

Uite ce e...in primul rand blocheaza'l pe facebook sa nu iti mai poata lasa comentarii prostesti. apoi fa'ti un alt facebook, cu un alt nume, alte poze(nu ale tale) si prefa'te ca iti place de el.fa'l sa sufere.nu conteaza ca vei fi criticata.si cel mai important: iti vei da seama ca el nu merita si nu vei mai tine la el.happy

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Inseamna ca te place mult sau poate te uraste de moarte si isi bate joc de tine!
Eu spun ca ar fi bine sa fii indiferenta in astfel de situatii si sa nu incerci sa ii desparti! Daca el tine la tin eva veni singur, mai ales ca tu nu il bagi in seama! Lasa-i pe ei in lumea lor, macar stii ce se va intampla si cu ei dupa...

| Ecea a răspuns:

NU! Categoric NU.
Vezi de viata ta.

| xDoll a răspuns:

Ignora.l oh go on
face asta doar pentru a`ti face in ciuda
nu are rost sa iti batsi capu` cu ei