| ThePokemon a întrebat:

Heii TPU, acum o să ating un subiect unpic mai delicat pentru uni. FAMILIA! Bine problema mea e cu mama mea. Când îmi fac câte o poză de facebook ea mereu comentează cate ceva. De exemplu: Ce faţă de drogata ai! Sau ce urâtă ai ieşit în poză! Îmi spune toate astea, pentru că îmi ies neclare pozele, dar dacă mi le face ea, o sa imi iasă ca dracu'! Pentru că ea nu are imaginaţia de a face o poză bună, iar pe mine ma deranjează că mă face drogată şi urâtă. Ce aşi putea face în priivinţă cu asta? Adică cum să îi vorbesc sau ce să fac să nu mă mai jignească?

Răspuns Câştigător
| johnnyMe a răspuns:

Ia o hartie si un pix si scrie oful:
Mama vreau sa iti spun ceva despre care nu as vrea sa vorbim.Nu imi place cand imi spui ca sunt urata si arat ca o drogata in poze si as aprecia foarte mult daca nu mi-ai mai spune asa!
Daca era cineva strain treceam cu vederea dar pentru ca esti mama mea si pentru ca te iubesc ma deranjeaza sa aud cuvinte urate de la tine!
Nu vreau sa facem o poveste din asta!
I love you! ''AnnaGirl'''
Ii dai scrisoarea inainte sa pleci la scoala!
Acum nu trebuie sa pui la suflet niste cuvinte iar daca te deranjeaza nu trebuie decat sa stii sa iti spui punctul de vedere! Si nu uita cu bune si cu rele mama ramane mama!winking

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca analizez numai putin poza care te reprezinta pe acest site, mama ta are perfecta dreptate. Eu sunt sigur ca tu esti o fata tare draguta.

| Wøodenpints a răspuns:

Îi dai block.

| PotcaPădurii a răspuns:

Uau, problemele din ziua de azi...

| Geniuss a răspuns:

Sincer 2 sfaturi 1:raspundei "iti este ciuda? sau estii invidioasa" sau 2:ignoro" asa si? asa si" big grin bafta la enervarea parintilor big grin :*

| Terente20 a răspuns:

Eu cred ca tu faci misto. m-am uitat la intrebarile tale si in mai putin de o luna, era sa faci sex cu unu si ai 14 ani, dar nu v-a iesit. a dat masina peste tine si ti-ai rupt piciorul, apoi ti-a murit un prieten, acum te spioneaza maica-ta pe facebook, maine castigi la lotto si nu stii ce sa faci cu banii. lasa-ma cu d-astea, tu ce visezi noaptea spui ziua.

| ThePokemon explică (pentru Terente20):

Am o viaţă interesantă, ti-e ciudă? Cineva te pune să te uiţi la intrebările mele? Daca vrei să mă ajuţi, ajută-mă daca nu.Pa şi pussi!

| Terente20 a răspuns (pentru ThePokemon):

Hai baga-te la somn ca e tarziu si dimineata mai zi-ne ce ti s-a mai intamplat in viata ta interesanta.

| ThePokemon explică (pentru Terente20):

Ai facut o gluma atat de buna ca am uitat sa rad. straight face

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai nu inteleg de ce iti zice ca esti urata din moment ce ea te-a facut.

| QueenOfSpades a răspuns:

Mă, din poza de la avatar nu pari urâtă. Pari doar o piţipoancă ce încearcă să pară dură.

| EdwardTeach a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Okay.

| IREros a răspuns:

Da-i ignore/block pe facbook, lol ce naiba.

| ThePokemon explică:

Nu, nu accept adevărul nici de la mama mea.winking Pentru că eu ştiu ce a educat ea şi ce a făcut...Eu mă uit în fiecare zi în oglindă şi tot sunt frumoasă. Pe tine cumva te-a făcut maică-ta urâtă sau dorogată de imi dai un răspuns ca ăasta? straight face

| AwakenTheMonster a răspuns (pentru ThePokemon):

Nu, puişor. Dar am primit de la ea şi chestii de gen :,, Dar tare superficială mai eşti! ". Şi am acceptat, pentru că sunt. Jigniri privind fizicul, nu, nu am primit, că arăt decent.