| mnuconteaza a întrebat:

Auziti e intrebare si pentru feminin si masculin. Ce castigatii cand va masturbati singuri ce stare ce senzatie? vreau raspunsuri sincere va rogg si incercati sa fie cat mai explicite :*

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ceva bani de corn!

| Pacala a răspuns:

E echivalentul sexului cu o persoana, numai ca nu te baraie nimeni la cap dupa orgasm :d Glumesc. Real vorbind, e un inlocuitor acceptabil pentru cand nu ai cu cine face sex. Rezultatul e acelasi, placerea e mai mica.

Răspuns utilizator avertizat
| Ady93 a răspuns:

Eliberare... logic... cateodata imi trece si capu laughing din cauza ca elibereaza creierul amfetina (cred) o substanta care relaxeaza organismu, si bine inteles placere, e greu de explicat sincer. Si pana ajungi la punctu culminant e misto.

| zarkon a răspuns:

Ca să-ti satisfaci curiozitatea, nu ai decât un lucru simplu de făcut, masturbeazăte... Sper să ne zici si nouă cum a fost!