| anonim_4396 a întrebat:

Auziti ma intrebam si eu daca baiatul foloseste prezervativ atunci fata trebuie sa mai foloseasca ceva pentru a se proteja?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E suficient prezervativul, dar daca combini metodele de contraceptie atunci sansele de sarcina practi dispar. Anticonceptionalele folosite impreuna cu prezervativul sunt cea mai buna combiatie si esti protejata si in caz de accident cand se poate rupe sau cand aluneca prezervativul.

| Elena1102 a răspuns (pentru suntserios):

Da dar cat timp ar trebui sa iau Anticonceptionalele du pa acea?

3 răspunsuri:
| KittyKit a răspuns:

Nu,prezervativul ar trebui sa fi suficient

| Elena1102 a răspuns:

Da dar cat timp ar trebui sa foloses dupa acea Anticonceptionalele?