| viataeopoveste a întrebat:

Daca baiatu foloseste prezervativ trebuie sa foloseasca si fata?( sa nu ramana insarcinata)

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E suficient ca tipul sa il foloseasca, ea nu are rost deoarece nu se afla nimic care il inteapa in vagin, numai sa nu fie intepat in exterior si daca se produce un eveniment neplacut il scoate la timp si il schimba.

| mona a răspuns:

Numai baiatul il foloseste, in modul acesta sunteti protejati amandoi

| IsabelaIssa a răspuns:

NU!

| PussicatDolls a răspuns:

Nu,draga :*
E suficient sa foloseasca baiatul!happy

Succes! love struck

| viataeopoveste explică (pentru PussicatDolls):

Scuze dar eu una nu cred ca am sa fac asta eram doar curioasa laughing

| Purec a răspuns:

Trebuie sa folosesti si tu! Nu ii asculta pe astia...trebuie ca si tu si baiatul sa folositi prezervativ. Tu unul si el sa puna 2 unul peste altul ( de ce crezi tu ca sunt 3 intr-o cutie?)

| MaurSEF a răspuns (pentru Purec):

Eu ti; as da funda! =)

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu trebuie, da-l poate folosi şi ea, umflându-l ca pe balon să nu se plictisească cât gâfâie ăla între cracii ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal. numai ca fata trebuie sa il mestece ca pe o guma. de ce crezi ca sunt si prezervative cu gust de capsuni?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Fata NU are la ce să folosească prezervativul : băiatul îl foloseşte şi îl "pune" pe penis - astfel spermatozoizii NU ajung în vagin şi fata NU rămâne însărcinată!

| neutrino a răspuns:

Pai in primul rand fata trebuie sa se protejeze, nu? Azi, nu mai poti avea incredere numai in protectia baietilor!

| justsss a răspuns:

Nu lol