| tatarush a întrebat:

Cum as putea sa-mi surprind prietena intr-un mod placut de ziua indragostitilor avand in vedere ca e o mica distanta intre noi(cam 600 km)

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Suna la o florarie de la ea din localitate si trimite-i un buchet de trandafiri.

14 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Ce frumos, vrei sa ii faci surpriza sad. asta da baiat :* bravo sa fiti fericiti si mult mult timp impreuna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Comanda online un buchet de flori

| Azµre a răspuns:

Hei utilizatorule?! Ce vârstă ai tu și ce vârstă are ea?

| CataC a răspuns:

Salut
Cel mai simplu si mai frumos, si nici nu costa cine stie ce.
http://reduc.ro/reducere-flori/flori-la-domiciliu-online-100-lei-ron/
Bafta multa

| buburuza2007 a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci o vizita, asta ar fi cel mai frumos mod si o surpriza totodata, cu un buchet de flori in mana desigur

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

Eu nu înțeleg cum sunt împreună dacă ea e la 600Km thinking
Cum zici tu ar fi frumos, dar își permite o asemenea deplasare...

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

Da,nici eu nu am inteles asta, de obicei relatiile la distanta nu tin, acum poate reuseste sa vina un in acel weekend si sa petreaca cu ea, zic si eulaughingcam multe raspunsuri azilaughing

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

Să facă așa, altceva nu vâd.

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

Sau nu stiu, sa-i ia un lantisor frumos cu inimioara si sa il trimita prin postalaughingdar e urat, mai bine se duce la ea, asa stau si ei impreuna

| tatarush explică (pentru buburuza2007):

Pai asta e mai rau..ca nu pot sa ma vad cu ea(e mai complicat)

| tatarush explică (pentru Azµre):

Suntem aman2 din Iasi...dar eu is plecat in Oradea la scoala...mi-as permite o deplasare dar e o scoala cu regim special si nu pot sa merg acasa pana la vacanta

| Azµre a răspuns (pentru tatarush):

Atunci la vacanță vă veți vedea. Până atunci trimite iceva prin poștă fără să știe.

| Angiiiiiii a răspuns:

Du-te la ea...sigur ii va placea happy sau poate nu sad

| plansulsirenelor a răspuns:

Pai ar fi foarte dragut si un gest de iubire daca ai face efortul sa te duci in localitatea ei. Si ia-i un buchet de flori, ar bucura-o asta.