| bibi17 a întrebat:

Aveam 14 ani cunoscusem un baiat din scoala. Imi placea foarte mult de el iar el nu-mi dadea nicio importanta pana intr-o zi cand varul lui a vrut sa fie cu cea mai buna prietena a mea si el cu mine, am mers toti 4 in parc si el a zis ca nu vrea sa stam cu varul lui si prietena mea.Am plecat intr-un loc mai retras si am stat de vorba ne-am sarutat... Intr-o zi plecasem la matusa mea sa o ajut la niste facturi si seara iesisem cu varul meu in oras, ma tinea de mana.cand am ajuns acasa fostul i-a zis la o vecina de-a mea ca vrea sa vorbeasca cu mine urgent, m-am dus a inceput sa tipe la mine pe langa faptul ca am mancat bataie de la el, a pus pe cineva sa ma urmareasca ce fac in oras mi-a zis cuvant cu, cuvant ce am facut. L-am iertat si am stat numai in batai 2 ani de zile...Suntem despartiti de 1 an si tot tragem unu la altu el are prietena dar vrea sa ne impacam sa stea si cu acea fata sa-si bata joc de ea. Va rog spuneti ce parere aveti sa ma impac cu el sau sa-mi vad in continuare de el?

Răspuns Câştigător
| scarllet a răspuns:

Se spune ca atunci cand un barbat da intr-o femeie odata, o va face si a 2-a oara... dar 2 ani...nu ai cum sa ti la un astfel de om, e atat de imoral ce face. Dc nu ai anuntat politia, sau macar sa le spui parintilor... tu spui ca vrea sa isi" bata joc" de fata aceea, dar cu tine ce a facut...imi pare rau ca am vorbit asa, dar nu mai face prostia sa te intorci la el, cauta pe altcine care sa te iubeasca, si sa stie sa se poarte cu tine, si daca se mai baga fostul, suna la politie fiindca nu meriti sa fi hartuita

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Din punctul meu de vedere acest baiat nu merita atentia tawinking
evita-l... daca a fost in stare sa dea in tine 2 ani de mai mult ca sigur o va face in continuare daca te impaci cu el.

| Crs a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce citesc. ai stat sa fii batuta 2 ani de zile si acum vrei sa te impaci cu el dupa tot ce ti-a facut?! NU NU NU NU NU categoric, nu te impaca cu el. daca l-ai fi iertat doar ca a dat o singura data in tine era altceva, pentru ca in dragoste esti capabil sa ierti multe... dar 2 ani...

| roxy_5007 a răspuns:

Pai de unde e baiatul asta cai trag eu un pumn in fata si tu cati ani ai acu?

| lololololol a răspuns:

Cum, ai fost bătută si nu ai făcut nimic?
Poate să te bată in continuare!
Rupe orice legătura cu el!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Doamne fereste fato
straight facetu esti normala?
a dat in tine si intrebi daca sa te-mpaci cu el?

oh go on kakat!

| scarllet a răspuns:

Sper ca te-am ajutat>big grin

| rabbit a răspuns:

Tezeste. te la realitate! nu observi ca omul asta de distruge...si esti tanara! tu chiar iti mai pui intrebarea ce sa fac? nu ti se pare normal ca trebuie sa il parasesti...pe bune acum vino-ti in fire!

| Rox_5939 a răspuns:

Nici nu se pune pbl de o impacare! Daca e violent nu cred ca merita atentia ta! Sa fim seriosi... daca te iubea, te respecta! Din moment ce te-a lovit timp de 2 ani, scuze, dar eu nu vad unde e respectul!

| ButterFly_8644 a răspuns:

Sa te impaci?! :O
Doamne fereste! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l draga, iti place sa fii batuta? Cum ai putut sa accepti 2 ani de batai? Cuuum? Iti mai pasa de el? Nu te-ai saturat de bataie? Iubirea inseamna tandrete... Uita-l, este mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa te impaci

| delia_1017 a răspuns:

Nu ar trebui sa va impacati pentru ca daca el tinea la tine nu te batea doi ani de zile...nu inteleg cum ai putut suporta atatea din partea lui...lasa-l e mai bine ...cautati pe cineva care sa te iubeasca, sa tina la tine, sa te respecte asa cum meriti...