| Robii a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o fata. Ei bine acum 2 ani m-am despartit de o fata si stiu ca a fost o greseala. Acum vreau sa ma impac cu ea, o iubesc foarte mult, insa nu stiu cum sa procedez. De fiecare data cand o intreb daca vrea sa ne impacam zice ca nu mai poate, ca ii e frica etc. Va rog ajutati-ma ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LadyVanilla a răspuns:

Buna, daca spune ca ii este frica, trebuie sa ajungi sa ii recastigi increderea. Incearca sa vorbesti frumos cu ea, sa o asculti cand are ceva sa iti spuna, daca e suparata incearca sa o bine-dispui. Ceva de genul asta. Oricum, eu zic ca ar fi mai bine sa o abordezi usor, acum la inceput. Succes.

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Mai intai asigurate ca o iubesti, nu doar e o scuza data de mintea ta ca sa nu admita ca vrea doar sex. Se intampla.

| ToLoveRu a răspuns:

Vorbestei-i frumos.Incearca sa te aoproii pas cu pas de ea.
I-ai un cadou micut. Fa-o sa aiba din nou incredere in tine. Vorbeste cu prietenii ei, daca ai noroc poate ei iti vor dezvalui ceva.

Noroc mai departe!happywinking

| razvee a răspuns:

Eu cred ca, daca nu stii cum sa procedezi, nu merita efortul... cauta alta unde stii exact ce ai de facut. (semnat:doctor andrei)