| MenCool a întrebat:

Aveti niste sfaturi sa impresionez o fata? funda :X

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fii tu insuti. Vorbeste-i frumos, invit-o in oras, i-ai un trandafir. Fetelor genul asta de lucruri le plac.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fetele sunt impresionate în general de originalitatea unui băiat/Dacă vei copia comportamentul lui X, Y sau Z, poate că o să-i placă, dar nu vei putea fi mereu aşa, pentrucă nu eşti tu însuţi.../Fii cît mai natural şi vei vedea cum efectele vor creşte considerabil! Succes!

| BlueHusky a răspuns:

49 de trandafiri merg in proportie de 90%
Si mai sunt multe... "impresionatul" te poate duce la o cafea cu ea unde e nevoie sa vorbesti o sa fie nevoie sa o "impresionezi" si acolo... si tot asa pana cand obti ceea ce ai vrut si poti sa fii tu.
Oricum trandafirii merg... asta era intrebarea ta restul sunt inca* aberatii.

| claus a răspuns:

Nu o impresiona. comporta-te normal si te va aprecia si mai tarziu.
pe de alta parte, daca o impresionezi azi cu ceva, s-ar putea sa se obisnuiasca cu asta si sa nu te ridici mereu la asteptari. si sa o pierzi. deci nu impresiona, fii tu insuti, prietene.

| liveforsport a răspuns:

Ia-ti un parfum placut si fa lucruri frumoase dar nu pentru ea ci pentru alta fata ca sa o faci geloasa pe cea care iti place

| Laurentiuuu a răspuns:

Salut intreab o ce face, zambestei, cerei id ul de mess sau daca vrei sa dormi tu linistit noapteawinking spune i in fata:X funda:X?

| MIM a răspuns:

Poarta'te frumos cu ea.
Daca are nevoie de ceva ajut'o daca poti.
thinking
In timp ce ea este prin preajma poarta'te frumos cu ceilalti...
Pff.nu stiu. mie una mi-ar placea un baiat sociabil, glumet, mai nebun cateodata.thinking
Intelegi?big grin

| mabytza a răspuns:

Pai incearca sa fii tu insuti...nu te lua dupa ce zic altii sau mai ales sa te dai smecher mie una nu imi place, prefer sa vina la mine sa imi faca complimente si sa o ajuti cand vezi ca are vreun necaz etc big grin

| HeiSuntNati a răspuns:

Acum depinde de unde este fata. tu o cunosti noi nu. daca iti place de ea nu trebuie sa iesi in evidenta cu asta. nu trece pe langa ea de prea multe ori ca o s-o plictisesti! fa-ti si tu o freaza mai cool. poartate mai frumos cu cei din jurul tau. mai ales cu celelalte fete. daca ea te place o s-o pui putin geloasa.nu mai vorbii cv timp cu ea si vei vedea cum o sa te caute.daca nu merge nu o sacaii mereu cu intrebarea ce faci? devine plictisitor. ca s-o impresionezi: cumparati cv haine mai tari. dar nu prea colorate, un parfum mai puternic, stai mai mult cu colega ei(daca esti la sch). fii spontan, zambaret mereu, sensibil atunci cand trebuie, ajuta-i pe cei din jurul tau si al ei. sper ca te-am ajuat cu ceva. funda?

| justmymind a răspuns:

Exista fete si fete...acum depide cum ar vrea fata sa o impresioneze un baiat.--Ex: du-te la ea si intreab-o ce face, stai mereu pe langa ea, vorbeste cu ea.mai deschis si isi va da seama.ca o placi :X