| maryiusz97 a întrebat:

Cum impresionez o fata? Sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Alicce a răspuns:

Sa fi tu happy, Nu incerca sa te dai mare cu ceva in fata ei. pentru ca o sa creada ca esti un prost. Zambestei, vorbeste cu ea, condu.o acasa sau chestii de genul asta happy Eu sunt sigura ca o sa iasa ceva :* Bafta!

3 răspunsuri:
| Alysée a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea si incearca sa pari interesant, sa te apropii de ea, sa fii interesat de pasiunile ei sa o bagi in seama.

| CatalinneWilliam a răspuns:

Pai` eu cred ca daca te place`.Te place asa cum esti`batting eyelashes
Poate sa ii faci mici cadouri.happy
Sa vorbesti frumos cu ea`.
Fii` tu insuti`!winking

| kata6 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sai faci complimente,sai scrii poezii sau pur si simplu sa fii tu insati, daca te place, te place pentru ceea ce esti...