| SalamandraIubitoare a întrebat:

Sfaturi cum sa impresionez o fata la 13 ani? Dau funda poate happy

Răspuns Câştigător
| EaSports a răspuns:

Cu totii stim ca fetele la o asa varsta sunt mai putin informate si trecute prin practica in domeniile naturii. Majoritatea copiilor au dezvoltat foarte tare atentia la cuvintele hazlii si mai putin utilizate. In primul rand o vei impresiona daca vei vorbi cu cuvinte amuzante. Al doilea rand ar fi trucurile cu carti sau alte mijloace. Daca esti sportiv desigur ar ridica nivelul impresionarii, daca joci bine fotbal, esti atlet, la bara fixa te ridici bine, sau faci multe flotari, etc. Deci aceste actiuni in prezenta sau in auzul ei o va determina la un interes fata de tine. Fii mereu in centru atentiei si atunci cand esti tu in centrul atentiei, acorda-i atentie ei. Ajut-o, mergeti la plimbare, priviti filme amuzante, etc.

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Un ''trenulet cu doua roti'' rolling on the floor

| Satango a răspuns:

Ce vârstă are ea?

| Madesz a răspuns:

Îi arăți mușchii. Baftă la gagici.

| SalamandraIubitoare explică:

Ce varsta? Am spus, are 13 ani ca mine.

| SalamandraIubitoare explică:

Multumesc pentru sfat happy