| αłναıиıα a întrebat:

Aveti speranta ca o relatie la distanta poate sa tina, credeti in ea? Sau e pur si simplu` o fantezie?

3 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Pai poti sa ai o relatie la distana dar nu e prea bine, adica in cazul meu. nu a fost bine.

| Paranoia_6347 a răspuns:

Renunta acum pana nu e prea tarziu, iti spun sincer si din propria experienta ca nu merge. sad Nu stiu daca sau cat de mult va iubiti, dar eu am iubit`o enorm de mult iar dupa ce ne-am despartit parca s`a prabusit tot cerul peste mine, si nici acum nu ma pot ridica sad

| alexxx_4617 a răspuns:

Nu prea se poate... ochii care nu se vad mereu se uita...sad