| Gofigi a întrebat:

Aveți verișori de care sa fiți atrași sentimental?

Răspuns Câştigător
| GeneviveJ a răspuns:

Nu este in regula sa te simti atras sentimental de rude, desi lucrul acesta se intampla des. Relatiile sexuale intre persoane care fac parte din aceeasi familie, aici ma refer la relatiile cosangvine, sunt interzise din punct de vedere moral in primul rand, etic si social. Te simti atras/a de un verisor? Incearca sa analizezi situatia, esti cu adevarat indragostit/a sau este vorba doar de o simpatie, apreciere? Incearca sa iti explici tie personal de ce nu este bine acest lucru si sa iti dai seama ca nu exista o cale comuna.

16 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Verișori, nu; dar am o verișoară căreia i-aș fi tras ceva limbi... happy și nici ea nu părea nepăsătoare.

| Gofigi explică (pentru mihai69):

Câți ani are

| mihai69 a răspuns (pentru Gofigi):

Acum? 50 +.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai de Varu' Sandel.

| AtriunBoi a răspuns:

Buna, mi-ai dat cerere de prietenie si as vrea sa vorbim. Nu pot sa iti dau mesaj nu stiu de ce pe TPU, putem vorbi altundeva sau imi dai tu mesaj?

| Gofigi explică (pentru AtriunBoi):

Despre ce vrei să vorbim

| Gofigi explică (pentru AtriunBoi):

Accepta cererea de prietenie

| AtriunBoi a răspuns (pentru Gofigi):

Am acceptat, da-mi mesaj big grin

| Gofigi explică (pentru AtriunBoi):

Nu pot

| Gofigi explică (pentru AtriunBoi):

Lasă Nr de telefon sau Facebook

| AtriunBoi a răspuns (pentru Gofigi):

Ai insta?

| Gofigi explică (pentru AtriunBoi):

Adică

| AtriunBoi a răspuns (pentru Gofigi):

Instagram?

| Gofigi explică (pentru AtriunBoi):

Ghiță 8859

| Fhahshauwh a răspuns (pentru AtriunBoi):

Sal! Am vazut ca mi-ai dat cerere! Ai Instagram? Dami numele ca sa vb!