| anonim_4396 a întrebat:

Avortul medicamentos se face si la minori?
poti merge fara un adult?

6 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Nu. Avortul medicamentos nu e pe atat de simplu pe cat pare. Trebuie sa fii insotita de cineva oricum si trebuie de asemenea sa fie o persoana majora.

| 80Cris a răspuns:

Revin ...Nu vreau sa crezi Cameleon ca vreau sa ma cert cu tine numai ca nu ma impac deloc cu ce scrii pe-aici. In alta parte spui ca esti virgina. Ok. Daca esti virgina si nu ai trecut personal prin anumite situatii de viata, deci iti lipseste experienta in acest domeniu de ce vii si arunci cuvinte grele vizavi de fetele, femeile care intr-o anumita perioada a vietii, din anumite considerente, medicale sau nu, ajung sa faca un avort? Nu iti doresc sa ajungi si tu in aceasta situatie!

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Avortul in general se face la oameni fara scrupule, inconstienti, eventual, criminali! Astept sa-mi dai report sau stupid.

Dar asa e papusa!winking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

@ 80Cris : Draga, daca le place sa se f*** sa se protejeze frate!

Pentru placerea lor plateste copilul ala.

Si ne mai miram de ce ne omoram pe strada si in alte parti, cand mamele isi omoara proprii copii.

Alte mame plang ca le mor copii in accidente si altele, si alte t*rfe (ca altfel n-am cum sa le numesc) si-i omoaraaa!

Sper sa va macine constiinta si cand dormiti!

Va pup!winking

| Miruna_7873 a răspuns:

Nu.
Trebuie neaparat minorul sa fie insotit de un adult:d.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avortul nu se face la minori. Depinde de vasrta ta, daca ai 17 ani poate ai noroc. Nu cred ca se gasesc la noi in tara acele medicamente despre care vorbesti tu