| cristina_5260 a întrebat:

Azi am cunoscut un baiat ce imi place intr-un oras cam la vreo 40 de km distanta de al meu(dar eu in orasul ala merg zilnic), el are rude in orasul meu si in seara asta a venit co nio cu masina la rudele lui. el statea in fata si eu in spate... el se uita mereu la mine, dar eu ma faceam ca dorm:p. dupe ceva timp i'am spus sa inchida geamu de la masina pentru ca imi era frig, si el a zis "bineinteles"happy acum eu l'am cautat pe fb si l'am gasit. dar nu stiu ce sa fac, sa ii trimit prietenia sau nu?(funda) raspundeti cat mai repede, chiar si in seara asta daca se poate va rog...

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Incearca si tu mai muult si nu fi timida, vinoo cu propuneri noi!
Intalniri etc
provoaca`l

| gasco1180 a răspuns:

Da de ce nu.O simpla cerere pe facebook no sa omoare pe nimeni,dar doar atat,nu cumva sa faci nici macar un minuscul pas gresit in asa fel incat el sasi dea seama cal placi pentru ca habar n-am ce fel de tip e dar tot barbat este pana la urma,si la urma urmei si femeilor, dar mai ales barbatilor le plac aceste nuante de mister, genul de fata care nu se lasa cu una cu doua.(asta nu inseamna sal ignori iti dai seama). Parerea mea este ca la data cand dai ochii cu el si apucati sa schimbati 2 cuvinte nu te mai preface ca faci nani si incearca sa vezi cum merge o conversatie, daca aveti ce discuta impreuna, reactiile lui la anumite subiecte.Mult succes!