| EvaLove a întrebat:

Azi am facut sex cu iubitul meu pentru prima data, dupa 3 luni de relatie. este in regula daca i-am facut si oral? o sa ma considere usuratica? am facut-o fara sa imi ceara el.

Răspuns Câştigător
| AlecsOne a răspuns:

Este foarte in regula...la barbati le place foarte mult este o senzatie foarte foarte placuta, dar daca lui nu i-a placut iti zicea happy Bafta!

20 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Aoleu abia acum ati facut sex? saracu baiat cat o stat pe uscat da stai linistita ca oralul ala o facut ca asteptarea sa meritelove struck

| Allex7 a răspuns:

Mai fa-o ca te simti si mai usuratica laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Cu siguranta i-a placut. Dupa parerea mea nu este un lucru chiar decent din partea ta avand in vedere faptul ca ati facut-o pentr-u prima data si nici nu ti-a cerut-o el.

| diminutiv a răspuns:

Sper ca te-ai spalat pe dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e in regula daca ai facut oral, tu nu esti fata,as zice eu mai multe asa cum vorbesc eu,dar ar iesi cuvinte urate la adresa ta,si nu vreau sa te superi. Daca te iubea,daca te respecta ca femeia lui nu te lasa sa ii faci asta,doar femeiile "alea" fac treaba asta,sper ca nu te superi pe mine,dar eu nu i-as face asta prietenului meu,si momentan vorbesc cu un baiat adevarat, care nu vrea nimic de la mine, si mi-a demonstrat asta.Crede-ma daca te iubeste un pic nu te-ar injosi sa stai sa-i...un barbat adevarat isi respecta femeia,numa el pune mana pe ea,si se comporta cu ea ca un domn,vorbe calde,iubire,respect, ce mai vrei? Deci asta e parerea mea, sa nu ai impresia ca am vrut sa-ti fac rau prin vorbele mele.Bafta

| EvaLove explică (pentru anonim_4396):

Nu e nimic injositor in ai face oral iubitului tau. e chiar placut. iubesc sa fac asta si esti o superficiala pentru tot ce ai zis mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EvaLove):

No foarte bine, fiecare cu parerea lui. Daca iti place da-i inainte, nu te tine nimeni, da daca o sa va despartiti intr-o zi, o sa-ti para rau de ce auzi.Fiecare face ce vrea cu persoana lui.Bafta!

| RetardedRacoons a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci ti-e frica de ce vei auzi? Si sustii ca ai "un domn" langa tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Ma refeream la evalove nicidecum la mine, da daca nu ai citit bine ce pot sa zic? mai citeste odata

| AlecsOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata esti o proasta bagamias **** in mata mars in **** ema de dusa mintal proasta dracu... daca mai esti virgina la 18 ani inseamna ca esti o uratenie care nu se uita nimeni la tine in **** mea de demodata du-te dracu

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlecsOne):

Mam luat de tine,ule? ba **** cu ochii am avut eu treaba cu tine? de ce te bagi ca musca in ****? virginule care esti virgin rolling on the floor nu ai vazut o fata goala in viata ta si acum te iei de mine ca is demodatalaughing n-are nimic,sanatosi sa fim,nu conteaza cat de lung ai parul'. Cand eu ma iau de mata atunci te iei si tu de-a mea,clar basinosule? si nu mai fa atata laba ca deja vorbesti a proasta si te iei de cine nu trebuie, ca eu nu mam luat de tine...

te las basinosule care esti basinos, vorbeste pasularolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ceva,eu cred ca tu ai o mare nevoie de supt. Daca esti asa proasta si nu sti la ce m-am referit,de ce comentezi? tu vrei sa te certi dar nu ai cu cine,ca eu nu te bag in seama,poti zice ce vrei,ca nu ma intereseaza parerea ta,eu cu ea am vorbit, nu cu tine, da tu te bagi ca musca in ****. Asta e esti disperata dupa... vrei sa suji intruna, atunci baga fata si taci nu te mai plange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sunt curata, am doar 18 ani si sunt virgina, ce mai vrei ma? Esti cam tare in gura sa stii. Poate pe femeia ta ai luat-o de pe centura si acum ne zici noua...pe mine chiar nu ma intereseaza parerea ta.La cum vorbesti imi dau seama, ca nu ai avut langa tine un parinte adevarat, sa te invete sa vorbesti frumos.Tu iti faci o impresie proasta despre mine chiar daca nu ma cunosti. De ce nu incerci mai intai sa cunosti omul si apoi sa injuri? sti de ce? ca nu esti educat...ASta este, mai ai multe de invatat despre respect. Ceau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci sa-mi suji **** si cu curu si cu gura,baga mare labagiule,stiu ca iti place rolling on the floor cat pot rade de tine, cat esti de penal, sa mor eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce ia **** baga-o sub mata si am terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dracu' esti virgina, daca tocmai ne-ai spus ca ai facut sex cu iubitul tau?
P.P. Daca tot iti place sexul oral, sa stii ca nu-i frumos sa vorbesti cu gura plina!

| RetardedRacoons a răspuns:

Te va considera usuratica doar in cazul in care este un cretin cu conceptii stupide, caz in care sunt sigur ca n-ai vrea oricum sa-l ai alaturi. Daca nu e cretin fii sigura ca a apreciat.

| hunterr a răspuns:

Nu te considera..esti o parapanta,...o bagabela de 2 lei...curveta

| thestyle a răspuns:

E plina lumea de curve... poti sa o sugi incontinuarea.
sper ca te-a lasat cu ceata in gura..parasuto...
tu crezi ca-i normal sai sugi **** la prietenul tau.
Daca as sti ca sugi **** nu te-as saruta niciodata..jegoaso